Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H. Haki ile meyve şeytanına tam hakim olup uyandırıyorlardır, çok az kişiye özel olması, bilinemez olması bununla açıklanabilir. Kral haki de bir işe yaramış olur. En iyi de olsan kral hakisiz uyanmazsa önemli bir güç olur.
Uyanmış Zoanlar istisnası mı?
Yoksa sana göre o muhafızlar uyanmış zoan değil mi?

Kata sağ kollar arasında iyi bir yere sahip olabilir. Cidden güçlü bir karakter. Bence adamlık rüştünüde hesapladı bu bölüm.
Luffy ise amiral seviyesine yaklaşacak arc sonu. Çünkü bir amiralle sağ kol arasında öyle ciddi bir fark yok.Belki amiral çok çok çok az daha kolay alırdı.

Uyanmış Zoanlar istisnası mı?
Yoksa sana göre o muhafızlar uyanmış zoan değil mi?
Onlar deneysel ürün gibi bir şey. Dof'un bahsettiği uyanış başka, zaten bilinmezliğine vurgu yapıyordu. İD'de zoanları bilmeyen yok. Yeni bir şey olarak önümüze serdi. Dof ve Kata'nın h. Hakisi olmazsa da olurdu ama ikisi de uyanış ve h. Haki sahibi, tesadüf olması için fazla gibi.

Onlar deneysel ürün gibi bir şey. Dof'un bahsettiği uyanış başka, zaten bilinmezliğine vurgu yapıyordu. İD'de zoanları bilmeyen yok. Yeni bir şey olarak önümüze serdi. Dof ve Kata'nın h. Hakisi olmazsa da olurdu ama ikisi de uyanış ve h. Haki sahibi, tesadüf olması için fazla gibi.
Tabi ki olabilir. Ben sadece senin o zoanları nereye koyduğunu merak ettim.

Katakuri katakulliye gelecek
Artis artis Luffy ye haki şov yapıyordu
Geleceği gördü ama arka plandaki Luffyyi görmedi
Luffy kazanacağım dediyse Odanın sıvamasına ihtiyaç duymadan kazanacaktır:cool:

Evet size güzel bir soru geliyor. Tamam haydi kata adamdır. Peki kendisinin yüzüne gelişen bu durumda. Kendisi için savaşan kaptanından parça eksilirken böbrek giderken aşna fişne peşinde kalplerle koşan kişi adam mıdır değil midir ?
(Şaka maka ben Sanjiyi severdim naptın oda reis)

Evet size güzel bir soru geliyor. Tamam haydi kata adamdır. Peki kendisinin yüzüne gelişen bu durumda. Kendisi için savaşan kaptanından parça eksilirken böbrek giderken aşna fişne peşinde kalplerle koşan kişi adam mıdır değil midir ?
Şuan Sanji için mi kapışıyor Kata ile?
Yada pastayı yapıp tayfasını kurtaranda Zoro idi herhalde.

Son düzenleme:
Bu bölümün Sanji ile alakası ne? Adam ne güzel tayfasını kurtarmakla meşgul. Sanji'nin dediğin şeyler yüzünden kendi sorumluluklarını aksattığını gördün mü? Hayır. Sanji'nin zamanları da gelecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık