Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada bu adamın k.haki avantajı olmasa G4 Luffy'e uzun süre dayanamaz bence. Luffy şu an neresini yırtarsa yırtsın bir amiral indiremez ama Kata'yı aşabilir diye düşünüyorum. Zaten bu adamı aştınmı amiral seviyesine ucundan kıyısından girmiş oluyorsun. Kata'yı biraz daha rahat indiren adamlar ise o seviyede halay çekiyorlar zaten. Luffy'nin Kata'dan sonraki rakibi net bir şekilde gördüğümüz bildiğimiz amiraller ayarında olmalı artık. Eğer Kata'yı yenebilirse tabi
Bundan sonraki rakibi Kaido dur bence artık bi zahmet kaido'nun adamlarını Snji Zoro müteffikler falan halletsin.

Son düzenleme:
O yara gerçekmiş dayanıklı çıktı kerata daha 2 bölüm önce yemek yemedi diye bayılıyordu.

Birde kata saygı duydu tamam da öldürecek pozisyon yakalamışken böyle dönmesi saçma olmuş. Madem böyle bir dönüş yapacaktın niye başta o yarayı verdin diye sorar insan, kata'yı sevmemiz mi lazım şimdi ? Bence tayfasına ve daha ötesi ailesine ihanet eden bir çöp oldu.Anasının kafasına g4 ile vururken de bilekleri kessin artık. :D

Kaidou'yu tek almayacak Kid, Law falan araya girer Marco falan tanklar sonra Luffy'ye kalır işler. Kaidou'yu alırsa zaten bu adamın vs atmasına bile gerek yok artık zirve adamı almış olacak.
Elbette Oda kendi söyledi teke tekte yenilmeyeceğini Kaidoya danaya girer gibi dalacaklar bide galiba oda bahsetmişti eski bir korsanın karşılarına çıkacağı falan bazıları Wb nin eski adamı falan dediler belki Kaidodan önce onunla vs olabilir.

Bu arada benim uyanış için h. Haki şartım bozulmamış oldu, Kata çapsızı az da olsa yüzümü güldürdü. Bir işe yaradı. Uyanış=h. Haki diyorum.

Orayı aldın, h. Haki ve uyanış bağlantısını bırakıp. :(
Aslında H. Haki ile uyanışın ne tür bir ilişkisi olur hiç düşünmedim ama muhtemelen haklısın.

Örneğin Dof'ta meyve uyanışı vardı da neden Marco'da yoktu ya da neden Crocodile gibi yine meyvesinde ustalaşmış başka isimlerde göremedik sorusunun cevabı da bu olabilir.

Çünkü herkes Luffy gibi cahil bir çocuk değil. :D Yıllardır korsanlık yapan ve şeytan meyvesi kullanıcısı olan herkes meyve uyanışı dediğimiz muhabbetten haberdardır. E haliyle kendi meyvesini uyandırmak için çabalar.

Aslında H. Haki ile uyanışın ne tür bir ilişkisi olur hiç düşünmedim ama muhtemelen haklısın.
H. Haki ile meyve şeytanına tam hakim olup uyandırıyorlardır, çok az kişiye özel olması, bilinemez olması bununla açıklanabilir. Kral haki de bir işe yaramış olur. En iyi de olsan kral hakisiz uyanmazsa önemli bir güç olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık