Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu anladım birazcık: Amiral seviciler tutuşmuş sanki. Sağ kollar (Kata) bu serinin zirve karakterlerinden. Amiraller ile dövüşüp ayakta kalabilecek karakterlerden (yener demiyorum). O yüzden bu ve bundan sonraki vs lerde amiraller ile karşılaştırma olacaktır artık. Bu saatten sonra amiraller, Luffy açısından dokunulmaz olmayacak. Eskiden olduğu gibi Luffy, amiral karşısında bir şey yapamaz dediğimiz zamanlar gitti. Siz kabul etseniz de kabul etmeseniz de Luffy'nin bundan sonraki rakipleri için amiral karşılaştırması yapılacaktır.
Balığın Yonko uçurduğu günleri unutmamak lazım. :D
Sonlara yaklaştıkça güç seviyeleri yaklaşıyor.
Luffy için kimse dokunulmaz değil çok az bir süre sonra.
Sağ Kol vs Amiral olayına kek gözüyle bakan yoktur bence. Meyve gazabına uğramazlarsa epey sürer dövüşleri.

Spoilere göre Kata seni kendimden aşağı görmüyorum demiş. Ve Kata sağ kol.

Buna rağmen böyle düşünmeyebilirsin. Ama bu dövüşle Luffy sağ kol seviyesinde demek abartı değil bence.
Rakibini güçlü görebilir ama hala Katakuri'nin güveni tam bence. O kadar ilerlerdik elbette Luffy Sağ Kol seviyesine gelecek. :) Bu arc sonunda olabilir kazanırsa.

İkinize demiyorum lütfen üzerinize alınmayın.
Sağ Kol=Amiral diyenler burada Amiral yerine Katakuri'yi koysunlar. Bana çok garip kaçıyor. Size normal geliyorsa bir şey diyemem. Herkes farklı düşünür.

Sağ Kol vs Amiral olayına kek gözüyle bakan yoktur bence. Meyve gazabına uğramazlarsa epey sürer dövüşleri.

Rakibini güçlü görebilir ama hala Katakuri'nin güveni tam bence. O kadar ilerlerdik elbette Luffy Sağ Kol seviyesine gelecek. :) Bu arc sonunda olabilir kazanırsa.

İkinize demiyorum lütfen üzerinize alınmayın.
Sağ Kol=Amiral diyenler burada Amiral yerine Katakuri'yi koysunlar. Bana çok garip kaçıyor. Size normal geliyorsa bir şey diyemem. Herkes farklı düşünür.

Luffy Kata'yı yense de yenmese de sağ kol ayarı artık benim için. Ama Kata'yı yense bile asla Amiral seviyesi olmaz. Daha çok yolu var.

Yok bana demiyorsundur zaten çünkü ben öyle düşünmüyorum

Marco'nun ya da Kata'nın Amiral alabileceğini sanmıyorum. Ama Marco'yu ölümüne zorlanıp alırlar Amiraller.
Bir Amirali yenebilecek tek sağ kol Benn'dir bana göre. O da sırf Kizaru'ya karşı tavırlarından dolayı. Onun da Akainu'yu alabileceğini sanmıyorum. Genel olarak Amiral > Sağ kol yani benim için.

Luffy,Kata denizci olsa rütbeleri amiral olurdu eyvallahta bu onları Kizaru'yla Aokiji'yle aynı seviyede mi yapar ? Amiralden sonra koramiral var.Amiralle kor arasındaki farkta tabiri caizse yerle gök arasındaki fark kadar.E haliyle bu adamlarda kor kadar çöp olmadıklarına göre doğal olarak amiral olabilirler ama bu onları gördüğümüz hiçbir amiralle aynı seviyede yapmaz.

Kata adamın hasıdır ona da eyvallah.Fakat bu adam spoiler de ne yapmışta amiral seviyesinde olmuş ? Luffy'nin Kata'yı dövememesi onu amiral yapmıyor.Ayrıca Kata amiral etmez deyince de bu Kata'yı ezmek değildir amiralin ayrı bir hayvan olduğunu söylemektir.

Amiral-Kata kıyası için en iyi veri Marco'nun da içinde bulunduğu bir grubun Aka'yı zar zor durmasıdır.Hatta onu bile tam anlamıyla yapamadılar ki Jinbei ve Luffy'nin göğsüne dövme yaptı adam.Kaldı ki bu Akainu WB'nin en sinirli halinden 2 deprem yumruğu yemesine rağmen bunları yaptı.Sağ kolun da içinde bulunduğu bir grup WB'den dayak yemiş amirali durduramıyorsa doğal olarak sağ kol=amiral mantığı çıkmaz.
Güzel açıkladın +1

Bölüm fena değil. Luffy'nin niye durduk yere bu kadar kenbunshokusunun arttığına bi açıklama getirmiş en azından. Kalıcı bi power up olmayabilir.

Luffy gerçekten vurulduysa kata'nın luffy'i vuran kıza sinirlenmesini beklemiştim ama bu kadar adamlık beklememiştim. İlk defa luffy'e bu kadar saygı duyan düşmanın aynı zamanda luffy'le arasında en çok fark olan adam olması da etkileyici (yendiği rakipler arasında).

Bölüm güzel olacak gibi. Big mom bu arc düşerse mangaka katakuriyi harcamayacak galiba. Yoksa bu kadar sevdirmezdi. Katakuri önderliğinde düzgün bi korsan grubu kurulabilir. Gelecekte büyük bi savaş olursa katakuri luffy'nin yanında yer alabilir bile.

1 milyar küsürlük adam (açıklanan en yüksek ödüle sahip adam) luffye seni kendimden aşağı görmüyorum deyip araya girmeyi çalışanları durdurup gel adam gibi kapışalım demesi birşey ifade etmesi lazım.Luffy şuan one piece dünyasındaki sayılı azmanlardan birisi olduğunu kanıtlamıştır bence.

Yani şimdi Akainu, bir Kata etmiyor mu? Ne vardı Wb'yi önce Squardo ile yaralamaya çalışmasan. Babalık gel bak ikimizde aynı güçteyiz(!), iki yumruk tokuşturalım desen olmaz mıydı?

Şimdi meyvaları bırakıp tekme tokat dalaşmaları da saçma geliyor bana açıkcası. (eğer öyle olacaksa)

Şimdi meyvaları bırakıp tekme tokat dalaşmaları da saçma geliyor bana açıkcası. (eğer öyle olacaksa)
Saatlerdir kapışıyorlar doğal olarak yoruldular , özellikle katakuri adam uyanış gücünü ve üst seviye haki türleri kullanıp kendini bitirdi.Luffy de yara bere içinde.İkiside birbirlerini dövüşmeye layık (özellikle katakuri) ''kendi seviyelerinde'' yenmeleri gereken bir rakip olarak gördükleri için 'hadi gel bu işi yumruklarımızla bitirelim' e geldi olay.Ağzını sürekli saklayan katakuri ağzını kardeşlerinin önünde açmış.Adam bir çeşit onurunu koyuyor gibi ortaya.

Balık>>> All diyelim o zaman. O sahneden nasıl bir anlam çıkardın bilemem ama bana göre Luffy'nin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor sadece :)
Luffy için şu an dokunulmazlar, yonkolar bence. Amiraller ve sağ kollar, Luffy potasına girdi. Bu yener demek değil ama onlarla uzun uzadıya vs atabilir. Ama yonkolar şu an Luffy'yi tekler gibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık