Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece'te yenilgi ya kişi kabul eder yada bilinci yerinde değildir.Luffy ne bilinçsiz kaldı nede yenildiğini kabul etti kata karşısında.Crocoda deseniz derimki,evet yenildi bilinçsiz kaldı orada.
Yenildiğini kabul ettide benmi yakıştıramayıp okumadım orayı ?

Ya bu bölüme kadar bu kadar gözlem kullanamıyordu zaten. Senin dediğine göre Katakuri Luffy'i anında öldüremedi çünkü öldüremezdi, o yüzden arkasını dönüp gitti boğulsun kendi kendisine diyerek. Sen de haklısın, mangaka Luffy'e o kadar çok avantaj veriyor ki mangadaki karakterler bile artık ben bu herifi öldüremem diyor:byee:. O yüzden ağzını yüzünü parçalayacağım, gözlerinden başlayacağım diyen adam bir anda boğul işte ben de yemek yiyeyim diye arkasını dönüp gidiyor.
Manga'yı sırasıyla okumuyorsunuz herhalde.:D

Bak şurda koskocaman yazıyor.

Okuduğunu anlama yoksa sende bielmeyeceğim. Katakuri: '' Aynısı benim içinde geçerli.'' ''Daha önce saldırılarımdan bu kadar kaçabilen biri olmamıştı. Bu canımı sıkmaya başladı.''

Onu geçtim her şeye eleştirel bir bakış açısı getiren siz objektif arkadaşlar Kata'nın Luffy'nin g4'e girişini engellemesini Kata'nın kutsallığı olarak görebilecek kadar objektifsiniz. Dof'un telleri ile sarmalanmışken bile g4'e girebilen adamı basit bir hamleyle g4'e girmesini engelliyor.:D Ama çok doğal olabilecek bir şey zaten.

Nesi güzel la her vs sonrası acaba haterların gönlünü nasıl alırız onlara olayın mantığını nasıl açıklayabiliriz diye düşünüyoruz. O iş anca Noblesse'da var
Yani sonuçta tartışabilmek için bişeylerin kabul görmesi şart. Luffy hiçbir karşılaşmasında ölmeyecek zaten yuaa neyi anlatıyorsun diyen adamla tartışılmaz zaten :(

Hasan kız olmasa zaten geleceği gördü derdik niye demiyelim ? Saldırı yemiş ve saldırıyı yerken k haki efekti görüyoruz. Haliyle k hakidir bu der geçerdik ama taa sniperlerin olduğu yerdeki kızın darbeye verdiği tepkiyi göstermesi olayı bulandırıyor.

Kızın tepkisi olmadan bu bölüm tam bir rezillik olurdu şu haliyle yine bir beklenti oluşturdu. Zamanında o saçma sapan Tsunami etkisine dönüşecek olsa bile gene de idare eder.
WB'nin yarattığı tsunami mi?

Bölümden anladığım noktalardan biri bütün aynalar kırılıyor.Ayna dünyasından çıkış için tek ayna bırakıyor Oven.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık