Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vay anasını bizimki neredeyse ölüyordu lan. Seri boyunca ölüme en yakın olduğu anlardan biri saçma salak denize düşmelerini saymazsak tabi. K.hakisi sayesinde son anda saldırının hayati organlarına gelmesini engelleyip yana sıyrılmasa çatal batırılmış köfte gibi olacaktı. Lucci'nin ikinci rokuouganından sonra ne olduysa aynısı olacak bence haftaya.

Bu baya belirsiz bir şey Sanji'nin tüm tekmeleri Jyabura'nın tekkaisini deliyordu işi sadece hızlıca bitirmek vardı oda DJ ile oldu zaten bana göre dövüş uzun aralıkta olsaydı DJ'ye gerek kalmazdı.Ayrıca Sanji'nin her dövüşte handikaplı başladığını da söyleyeyim.Bon Clay(Nami'ye dönüşmesi),Jyabura öncesi Kalifa dayağı,Absalom(Namiyi koruyacağım diye bıçaklanması darbe yemesi gibi olaylar) sırf Sanji'yi sevmediğinden Zoro'nun üstüne çıkarmıyor olabilir Sanji'yi ama alttan da mesajı veriyor bence
Harbiden sanji hep handikaplı başlıyormuş bu arc zaten handikapın dibini verdi.

Yahu istese vurabileceğinden yola çıktığın manga sayfasını bile okumadan direk ön yargılı bir şekilde yorumlamışsın. Çünkü alışmışsın bir şeyleri direk olarak bu şekilde ön yargılı olarak yorumlamaya. Şimdi de bahane arıyorsun. Neymiş her hafta sadece Luffy gösteriliyormuş. Senaryo böyle de demiyorum sana. Ben sana Luffy'e bazı atakları yediren bir Mangaka varken bazılarından da kaçırtan bir Mangaka var diye söylüyorum. Her durumda her darbeyi yedirmiyor. Çünkü çok basit bir nedeni var. Bazı saldırıları yese bile çok sorun olmaz ama bazı saldırıları yememesi lazım. Sen burda yapışkan ile yapıştırıldı bak tekme yiyor diyorsun ama zaten tekme yiyeceği için orada yapışmış durumda duruyor. Eğer ki mızrak yiyip ölecek olsa bu sefer Mangaka onu oradan sıyrılırken de çizebilir. Çünkü bunu yapacak güçte Luffy.

Siz daha neyi eleştirdiğinizi bilmiyorsunuz. Şu atağı neden yemedi şurda neden yapmadı diye söyleyerek eleştirdiğini sanıyon işte.
Öyle değil işte. Sen kafanda Luffy sıyrılır diye düşünüyorsun. Luffy mochiden kurtulsa, üstüne düşen mochiden kurtulurdu. Luffy'nin kendisinden aşırı derece fazla gözlem kullanan rakibinin mızrak saldırısından normal halde zor kaçarken mochi ile yakalanmış halde kaçabileceğini söylemek aşırı fanlıktır.

Luffy'nin mızraktan kaçmaya çalıştığı sahne önceki bölümdeki gattling'den kaçtığı sahneye benziyor. Katakuri onu gördüğünde "az önce kaçmaya mı çalıştı" diyerek şaşırmıştı. Orda luffy biraz ileriyi görse de kata'ya denk olmadığından dayak yemişti. Bu bölümde luffy son sayfada 1 tık daha ileriyi görüyor bence.

Öyle değil işte. Sen kafanda Luffy sıyrılır diye düşünüyorsun. Luffy mochiden kurtulsa, üstüne düşen mochiden kurtulurdu. Luffy'nin kendisinden aşırı derece fazla gözlem kullanan rakibinin mızrak saldırısından normal halde zor kaçarken mochi ile yakalanmış halde kaçabileceğini söylemek aşırı fanlıktır.
Yahu adamın bu bölümde vurduğunu gördüğümüz mızrak saldırısını bile kardeşi sayesinde vurup vurmadığı belli değil. Sen gelmiş vururdu diyorsun. Ben kaçardı ya da kaçamazında olmaktan çok olanı yorumlama noktasındayım. Mızrak ile vurmadıysa demek ki vuramayacaktı karakter bir nedenden dolayı tercih etmedi. Kata o ara vurmaya çalışacak olsaydı demek ki g4'e sokup da çıkartırdı. Luffy'nin elleri kolları bağlıyken de g4'e girebildiğini gördük. Ama kimsenin ben, Kata'nın Luffy'nin kolunu yakalayarak g4'e girmesini engellemesini eleştirdiğini görmedim. Yani Mangaka ne olmasını istiyorsa ona göre şekillenir olaylar. Luffy girmemeliyse g4'e o şekilde durdurulur. Bir sürü darbe yediğini gördüğümüz adam o Mızrak saldırılarından hiçbirini yemedi sırf bu yüzden Kata'nın sinirleri bozuldu. Bunlar Manga'da geçen şeyler. Siz vururdu diyonuz.:D Yani ne diyim kolay gelsin demekten başka bir şey diyemem herhalde.

Allahım ya sanji nihayet dövüşecek diyorum bi bakıyorum smoothin yanındakiler de kadın çıktı bu adamın gücünü saklamanın mağnası ne ? Neyse wano 2023 beklicez artık.

Bu arada luffy hala dayak yiyor :(. Kazansa bile pek bir lüksü yok artık.

Yahu adamın bu bölümde vurduğunu gördüğümüz mızrak saldırısını bile kardeşi sayesinde vurup vurmadığı belli değil. Sen gelmiş vururdu diyorsun. Ben kaçardı ya da kaçamazında olmaktan çok olanı yorumlama noktasındayım. Mızrak ile vurmadıysa demek ki vuramayacaktı karakter bir nedenden dolayı tercih etmedi. Kata o ara vurmaya çalışacak olsaydı demek ki g4'e sokup da çıkartırdı. Luffy'nin elleri kolları bağlıyken de g4'e girebildiğini gördük. Ama kimsenin ben, Kata'nın Luffy'nin kolunu yakalayarak g4'e girmesini engellemesini eleştirdiğini görmedim. Yani Mangaka ne olmasını istiyorsa ona göre şekillenir olaylar. Luffy girmemeliyse g4'e o şekilde durdurulur. Bir sürü darbe yediğini gördüğümüz adam o Mızrak saldırılarından hiçbirini yemedi sırf bu yüzden Kata'nın sinirleri bozuldu. Bunlar Manga'da geçen şeyler. Siz vururdu diyonuz.:D Yani ne diyim kolay gelsin demekten başka bir şey diyemem herhalde.
Ya bu bölüme kadar bu kadar gözlem kullanamıyordu zaten. Senin dediğine göre Katakuri Luffy'i anında öldüremedi çünkü öldüremezdi, o yüzden arkasını dönüp gitti boğulsun kendi kendisine diyerek. Sen de haklısın, mangaka Luffy'e o kadar çok avantaj veriyor ki mangadaki karakterler bile artık ben bu herifi öldüremem diyor:byee:. O yüzden ağzını yüzünü parçalayacağım, gözlerinden başlayacağım diyen adam bir anda boğul işte ben de yemek yiyeyim diye arkasını dönüp gidiyor.

20 sayfa atladım da geldim, bölüm çıkmayınca böyle oluyor :/ Şu şeye benziyor ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık