Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yakışanı sorduk yahu :D
Hadi senin yoluna girelim... Ah garibim Ace, gücün yeteydi bloklamaz mıydın o magmayı Shanksın tereyağı muamelesi çektiği gibi? Luffy ise Sanjinin ailesini kurtarayım diye kapışıp dursun, garibim sevmese tayfasını bu kadar çekilecek dert değil.
Bence Luffy fanları harcanıyor, arkadaş siz seriden bağımsız roman falan yazın :artiz:

İki darbe yiyen karekter var biri kardeşini kurtarmak için diğeri ise gücü yetmediğinden sıyrılamadığı için deliniyor. Neyi nereye çekiyon. Ki Luffy'nin darbe yediği bile daha belli değil.
Yalnız delindiği yeri göze getirirsek bence geleceği görme olayı yok. Geleceği görse muhtemelen daha ortalardan delinirdi :rolleyes:

Bence Luffy fanları harcanıyor, arkadaş siz seriden bağımsız roman falan yazın :artiz:

İki darbe yiyen karekter var biri kardeşini kurtarmak için diğeri ise gücü yetmediğinden sıyrılamadığı için deliniyor. Neyi nereye çekiyon. Ki Luffy'nin darbe yediği bile daha belli değil.

Gerçi daha delindiği belli değil yalnız delindiği yeri göze getirirsek bence geleceği görme olayı yok. Geleceği görse muhtemelen daha ortalardan delinirdi :rolleyes:
Luffy Sanjinin ailesini kurtarmak için delinmiyor yani? :D Luffynin hala Kocananın adasında ne işi var lo, okuduğun arcı mı unuttun yoksa?
Ace delinmeye meğilli mi de Dofun tekmesinden etkilenmeyen g4 Luffy gibi tanklamıyor sırtı ile magmayı? Jinbei eliyle tutuyor, Shanks kılıcıyla engelliyor lakin Ace hoşuna gittiğinden içine alıyor herhalde magmayı :D

Luffy Sanjinin ailesini kurtarmak için delinmiyor yani? :D Luffynin hala Kocananın adasında ne işi var lo, okuduğun arcı mı unuttun yoksa?
Ace delinmeye meğilli mi de Dofun tekmesinden etkilenmeyen g4 Luffy gibi tanklamıyor sırtı ile magmayı? Jinbei eliyle tutuyor, Shanks kılıcıyla engelliyor lakin Ace hoşuna gittiğinden içine alıyor herhalde magmayı :D
Haklısın tanklar Magmayı Luffy, sırtıyla :oleyo2:

Luffy ne için dövüşüyor onu mu tartışıyoruz burda yoksa yediği bir darbeyi mi o_O

Neyse uzatmayalım.

O kızın sahnede olması, kötü niyetin sezilmesi olarak görülse bile o mesafeden gelecekteki kötü niyeti görmesi ? Yok hacı bence delindi :gamyon:

Görüntüde Luffy'nin böbreği almış valla. :/ Lakin ben de haki olduğunu düşünmekteyim. Yoksa da fark etmez. Yarıkla da dövüşür. :oops:

Haklısın tanklar Magmayı Luffy, sırtıyla :oleyo2:

Luffy ne için dövüşüyor o mu tartışıyoruz burda yoksa yediği bir darbeyi mi o_O

Neyse uzatmayalım.

O kızın sahnede olması, kötü niyetin sezilmesi olarak görülse bile o mesafeden gelecekteki kötü niyeti görmesi ? Yok hacı bence delindi :gamyon:
Luffy magmayı tanklar mı dedim ben postumda? safsatanı al git başka yerde yap be kırmızı terörüm, saçmalıyorsun :D Ula

Şimdi gelelim delinme meselesine, ben her iki olaya da ihtimal veriyorum. Dediğim gibi bölüm gelmeden net konuşmak olmaz. Harbiden delinmiş de olabilir, geleceği görmüş de olabilir.

Luffy magmayı tanklar mı dedim ben postumda? safsatanı al git başka yerde yap be kırmızı terörüm, saçmalıyorsun :D Ula

Şimdi gelelim delinme meselesine, ben her iki olaya da ihtimal veriyorum. Dediğim gibi bölüm gelmeden net konuşmak olmaz. Harbiden delinmiş de olabilir, geleceği görmüş de olabilir.
Sen bir dedin ben ikiye çıkardım abartma da mı yapmayak :artiz:

Geleceği görmüşse o kızı niye görüyor ? Neyse konuşmaları gördükten sonra daha anlamlı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık