Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892: Güçlü Bir Rakibi Kabullenmek

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin bacağına gelen cisim bacağı delip geçiyor.
Luffy de dönüp bakıp şaşkınlık ifadesiyle "huh? what?" diyor.
16. sayfa sağ alt karede cisim gelirken karenin çerçevesinin etrafında çizikler var, makul.
Bir sonraki karede bacağa saplanıyor cisim, gene çerçeve etrafında çizikler var, makul.
En sol alt karede aynı sayfada, Katakuri atağa hazırlanırken ve Luffy dümdüz yerde beklerken çerçeve etrafında çizikler olması : makul değil.
Sonuç : en sağ alt kareden itibaren Luffy geleceği görmeye başlıyor.

Benim yorumum böyle.

Edit : Flampe'nin gülüşü için de ses efeki yok bu arada. Bu da o karenin de dahil olmak üzere Luffy'nin geleceği görüşü içerisinde olduğunu destekler bence.

Son düzenleme:
Bu geleceği görme olayının hemen üstüne Luffy'nin sağlamından bir tane çaktığını görürsek fena gaza gelirim, üstüne bayrakları da asarım. Şimdiden söyleyeyim hani. :/

Arkadaşlar yazan oldumu bilmiyorum ama o Luffy’nin mızrağı yediği görüntü gerçek değil Dogtooth’un K.haki ile gördüğü gelecek.
Luffy ondan çoktan sıyrılmış olmalı.
Hatta üzerine bir tanede sağlamından koyduysa Katakuri’ye şaşırmam.
Burda şunu demek istiyor olabilir Oda ;
Katakuri “böyle giderse yakında beni geçecek” dediğinde çoktan Luffy bunu başardı. BAM BAM BAM
Bu doğruysa yer yerinden oynar :oleyo:

Smothie yi büyük ihtimal Jinbe indirecek.
Luffy Zaten geleceği görebiliyor sadece farkında değil..
MF de Mihawkın onun kolunu kestiğini görmüştü.

Son düzenleme:
Çok zorlama birşey söyleyeceğim, katanin tridentinden kilpayiyla siyrilacakken kalan kısmı hakileyip tridentin ucunu kırmış hemen alttaki paneldeki beyaz gözde kudurmus luffynin eehhh eytere bea bagirisi olabilir mi ? Son sayfa büyük paneldeki iki efektten biri çekilir efekti bununla anlam kaybetmiyor, ama çarpar yazısından kimin neye çarptığı da belli olmuyor.
Mızrak, duvara çarpıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık