Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892: Güçlü Bir Rakibi Kabullenmek

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kim ne derse desin luffy katayı almak zorunda aksi halde kaido ile savaşta luffy i okumanında izlemenin de hiç bir tadı olmayacak
kimse kusura bakmasın ama katayı geçemez ise hep beraber koca ananın öğle yemeği olacaklar bunu bir ben mi düşünüyorum ? uzadıkça b.. çıktı okuyasın bile gelmedi da böllümü
Buradan çıkınca Kaido savaşı hemen olmayacak zaten buna emin olabilirsin.

Luffy, Kaido'ya gelene kadar rahat 2-3 farklı isimle daha bu şekilde kapışacak.

Love live fanları ile alakalı bir durummuş. Burada paylaşılmıştı sanki ama bulamadım.
http://lovelive-school-idol-project.wikia.com/wiki/Thread:7286?useskin=oasis
Belki @amaneden hatırlar.
Epey geç cevap veriyorum siteye -nedense- telefondan bir türlü giremediğim için, kusura bakma. Sitede ben paylaştığımı hatırlamıyorum, üzerinden çok geçmiş bir de unutmuş olabilirim, bilemedim. Love Live fanları da epey boş beleş kişilermiş; yaptıkları yorumlar fenaydı: "Oda kendini ne sanıyor" ve "Biz fanları hedef alırsan mangaka olarak hayatın biter" falan. :D

Bm nin 10 bin kişilik ordusunu indirip bizimkilerin olduğu yere doğru yola çıkmışlardı.
Ama orda bir tek Germa vardı yanlış hatırlamıyorsam.Neyse eğer orduları duruyorsa onları da alıp Sanjilere yardım ederler diye tahmin ediyorum.Zaten Sanji bodoslama kakao adasına girelim demişti.Karşı taraf hem daha kalabalık hem de 1 tane komutan var.Bizimkiler kakao adasına gidip Germa'da ordusuyla(duruyorsa) oraya gelerek bizimkilere yardım ederler.Luffy ayna dünyasından çıkana kadar kakao adasında bir savaş olur heralde.Sanırım Smoothie'yi de ucundan işlicek Oda.

Ama orda bir tek Germa vardı yanlış hatırlamıyorsam.Neyse eğer orduları duruyorsa onları da alıp Sanjilere yardım ederler diye tahmin ediyorum.Zaten Sanji bodoslama kakao adasına girelim demişti.Karşı taraf hem daha kalabalık hem de 1 tane komutan var.Bizimkiler kakao adasına gidip Germa'da ordusuyla(duruyorsa) oraya gelerek bizimkilere yardım ederler.Luffy ayna dünyasından çıkana kadar kakao adasında bir savaş olur heralde.Sanırım Smoothie'yi de ucundan işlicek Oda.
Aynen ne olacaksa kakao adasında olacak. Germa ve Bm nin ordusu arasında küçük çaplı bir savaş görebiliriz . Has adamlar da sanji,jimbei ile felan kapışır. Smoothi,oven hatta daifuku bile gelir oraya.

Arkadaşlar yazan oldumu bilmiyorum ama o Luffy’nin mızrağı yediği görüntü gerçek değil Dogtooth’un K.haki ile gördüğü gelecek.
Luffy ondan çoktan sıyrılmış olmalı.
Hatta üzerine bir tanede sağlamından koyduysa Katakuri’ye şaşırmam.
Burda şunu demek istiyor olabilir Oda ;
Katakuri “böyle giderse yakında beni geçecek” dediğinde çoktan Luffy bunu başardı. BAM BAM BAM
Luffy saldırıyı görüyor ve akraya çekiliyor, çekilirken kayaya çarptığı için mızrağı yiyiyor. Ki 'çekilir' ve 'çarpar' yazıyor mangada

Luffy saldırıyı görüyor ve akraya çekiliyor, çekilirken kayaya çarptığı için mızrağı yiyiyor. Ki 'çekilir' ve 'çarpar' yazıyor mangada
Benim düşüncem bu yönde.
Bu Luffy’nin geleceği 1 tık önde gördüğünü değiştirmez.
Katakuri ‘nin gördüğünde çarpıyordur Luffy bunu görüp değişiklik yaptı bence.
Çünkü Luffy’nin şuanki bulunduğu çıkmaz sokak vari durumdaki alacağı şu darbe bitirir herşeyi. Gayet net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık