Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi noldu, yine Kata ve Luffy'nin yanına birilerini gönderdi, üstelik fan club :/ Çok beklenen Luffy Katakuri'nin suratını fanlarına gösterip konsantrasyonunu bozacak öngörüsü gerçek mi olacak. Bu Oda beyfendi ne biçim inşaat yapıyor arkadaş, her yerin sıvası dökülüyor işin yoksa yine sıva.

Diğer rakipleri düşününce bu arc'ın neden böyle olduğu anlaşılıyor aslında.

Teach, Kaido, Akainu vs... Bunlar hep ciddi anlamda karanlık tipler. Bunların üstünden bir komedi dönmez. Bunların olduğu arc'lar da güllük gülistanlık şeyler de olmaz. Çünkü bu isimler varsa birileri ölecek, yine kan dökülecek demektir. Zira One Piece gibi gül pembe bir serinin bile karanlık bir tarafı var ve bu isimler bu karanlık tarafı oluşturuyor.

Şimdi bu isimler ve bu isimlerin adamlarından önce ki son durak Tüm Kek adası oldu. Ve muhtemelen tasarım olarak bu kadar farklı bir karakter (Big Mom) ve arc olmasının sebebi de tam olarak bu. Yani demek istediğim bu kadar renkli, masalsı ve baştan sona trollükler ile dolu olması...

E. Oda yine trolleme yapmaya devam eder ama dediğim gibi seri artık yavaş yavaş madalyonun karanlık tarafına geçmeye başlıyor. Tüm Kek adası muhtemelen One Piece'in bu kadar renkli son arc'ı olacaktır.

Diğer rakipleri düşününce bu arc'ın neden böyle olduğu anlaşılıyor aslında.

Teach, Kaido, Akainu vs... Bunlar hep ciddi anlamda karanlık tipler. Bunların üstünden bir komedi dönmez. Bunların olduğu arc'lar da güllük gülistanlık şeyler de olmaz. Çünkü bu isimler varsa birileri ölecek, yine kan dökülecek demektir. Zira One Piece gibi gül pembe bir serinin bile karanlık bir tarafı var ve bu isimler bu karanlık tarafı oluşturuyor.

Şimdi bu isimler ve bu isimlerin adamlarından önce ki son durak Tüm Kek adası oldu. Ve muhtemelen tasarım olarak bu kadar farklı bir karakter (Big Mom) ve arc olmasının sebebi de tam olarak bu. Yani demek istediğim bu kadar renkli, masalsı ve baştan sona trollükler ile dolu olması...

E. Oda yine trolleme yapmaya devam eder ama dediğim gibi seri artık yavaş yavaş madalyonun karanlık tarafına geçmeye başlıyor. Tüm Kek adası muhtemelen One Piece'in bu kadar renkli son arc'ı olacaktır.
Hacım ben sana ne dedim? Bak hayal kırıklığına uğrayacaksın, yapma etme:D. Yavaştan beklentiyi düşür, iyi çıkarsa gene beğenirsin, çıkmazsa da belliydi böyle olacağı falan dersin. Luffy Shanks-Teach ikilisinden biriyle kapışana kadar dövüşleri adam akıllı bekleme.

Hacım ben sana ne dedim? Bak hayal kırıklığına uğrayacaksın, yapma etme:D. Yavaştan beklentiyi düşür, iyi çıkarsa gene beğenirsin, çıkmazsa da belliydi böyle olacağı falan dersin. Luffy Shanks-Teach ikilisinden biriyle kapışana kadar dövüşleri adam akıllı bekleme.
Bro sen de haklısın aslında... Ama E. Oda'nın bu seriyi böyle devam ettirmeyeceğine dair umudumu korumak istiyorum. Yani eğer Wano falan da bu arc gibi giderse gerçekten üzülürüm.

Bro sen de haklısın aslında... Ama E. Oda'nın bu seriyi böyle devam ettirmeyeceğine dair umudumu korumak istiyorum. Yani eğer Wano falan da bu arc gibi giderse gerçekten üzülürüm.
Abi Wano'yu başkası mı çizecek yapma etme :D Aynı eleştireleriniz Wano'da da olacak.Ordaki Senaryo Yonkou inmesi hemde daha fazla rahatsız olacaksınız ahanda yazıyorum buraya :D

Kaido'da içki problemi ve mizacının sürekli değişmesi gibi problemler göreceğiz gibime geliyor.
Tabii ki problemleri olsun. Olmasın demiyoruz. Ama E. Oda farkında olmadan serinin ayağına sıkar kurşunu haberi olmaz.

Korsanlar Kralı olmaya giden yolun kolaylaşması sadece KK'liğin değerini düşürür. Ayrıca 20 yıldır seriyi takip eden insanlar mevcut. Bu adamlar da beklemiyor muydu sanki yıllardır bu malum kapışmaların gelmesini.

Şimdi E. Oda hakkını vererek yapmazsa, hem kendi serisine hem 20 yıldır takip eden kitleye haksızlık yapmış olur.

Zamanında Sir Conan Doyle, Sherlock'u daha fazla yazmak istemediği için en büyük rakibiyle dövüşürken şelaleden ikisini de aşağı düşürüyor ve Sherlock ölüyordu. Fakat İngiltere'de kıyamet kopuyor bu yüzden. Sir Conan'ın evini taşlıyorlar, yolda darp ediliyor falan. Sherlock böyle mi ölecekti, böyle son mu olur, Allah belanı versin Conan durumu yani. Hatta ölüm tehditleri ile karşılaşınca daha fazla dayanamadı ve Sherlock'u hayata döndürüp hikayelerini yazmaya kaldığı yerden devam etti.

Kısacası, bu seri E. Oda'nın serisi değil artık. Milyonlarca insanın serisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık