Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük Ana’nın gücü tam olarak nasıl çalışıyor bilmiyorum ama Pedro’dan aldığı yaşam süresini çoktan başka şeylere harcamıştır bence. Bayıldığında hepsinin sahiplerine döneceğinden de şüpheliyim.

Luffy ile Katakuri'nin karşılaştırılması sırf Luffy'nin K.Haki power-up alması için, bundan sonra yenip yenmemesi pek önemli değil, daha da güçlenip çıkacağı muhakkak. Reyli'nin dediği gibi...

Büyük Ana’nın gücü tam olarak nasıl çalışıyor bilmiyorum ama Pedro’dan aldığı yaşam süresini çoktan başka şeylere harcamıştır bence. Bayıldığında hepsinin sahiplerine döneceğinden de şüpheliyim.
Hep aklımdan şöyle bir şey geçmişti. Bigmom bir yerden sonra dellenip adadaki tüm ruhları kendisine çağıracak ve ortaya çok fena bir canavar çıkacak diye düşünüyordum. Yalnız şu gidişata bakarsak Sanji'nin pastasını yediğinde bayılacak ve o esnada bizimkiler topuklayacak. (P.haki xd) Bu durumda Bigmom'ı görememiş olacağız.

Hep aklımdan şöyle bir şey geçmişti. Bigmom bir yerden sonra dellenip adadaki tüm ruhları kendisine çağıracak ve ortaya çok fena bir canavar çıkacak diye düşünüyordum. Yalnız şu gidişata bakarsak Sanji'nin pastasını yediğinde bayılacak ve o esnada bizimkiler topuklayacak. (P.haki xd) Bu durumda Bigmom'ı görememiş olacağız.
Moria vol iki yani.

Keramet pastada değil onu yapanda. Bu işte sapık aşçı farkı.

Moria vol iki yani.
Aynen. Meyvelerin altyapısı oldukça benzer bana kalırsa. Yalnız Moria gölge alınca net bir biçimde güçleniyordu. Bigmom'a etkisi ne olur bilemiyorum. Meyvenin tam olarak neler yapabildiğini bilmiyoruz hala. Belki Prometheus'a ve kılıcına çok daha fazla ruh verip çok daha güçlü olmalarını sağlar, belki de direkt olarak kendi bedenini etkiler. Vardır bir espirisi yani.

Şu ana kadar Bm’nin gücünü hiç göremedik bence. Sadece gösterilen fiziksel gücü. Bm meyveyi nasıl kullanır, savaş durumunda ne gibi kombinasyonlar yapar, meyve uyanışı var mıdır , varsa nasıl olur vs.. hiç görmedik.
Bize gösterilen fiziksel gücünde bile bu kadar şaşırıyorsak tam kapasite Bm ağzımızı açık bırakır herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık