Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890: Koca Ana Güvertede!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler konusunda belliydi bölümün muazzam olduğu tabi bazı nooblar sırf trollemeye o konuya girdikleri için, Jinbe nasıl uçurur, Chopper nasıl savunur, Brook nasıl saldırır diye feryat figan ediyordu.

Rakip Bigmom ise; Jinbei+Nami+Brook>Luffy+Zoro+Sanji. Açık ve net. Canavar üçlü bu kadar etkili olamazdı.

Cinbei güçlüymüş birdahaki bölüm başlar hayatını verme laflarına . Pedro bir dedi iki dedi üçte patlattı kendini . Aynını Cinbei de yapar umarım balık reis.

Umarım Oda ilerki bölümlerde Big Mom'un bu krizini 100 yılda 1 defa olur şeklinde bir yerlere bağlamaya çalışmaz. :( Bir de bölümde Jinbei'nin '' Sanırım bundan daha az hasar almadan bu işten kurtulamazdık'' tarzında bir lafı var. Sanki ortada bir hasar var da bir de bunu değerlendiiriyor :(

Olay aslında Enies Lobby’de Sanji’nin lafı ile çok alakalı.

Senin yapamadığını ben yaparım,benim yapamadığımı sen yaparsın.Bizim tayfanın olayı bu.
Öyle. Jinbei için denizin ortasında dövüş var. Dünyada kimsenin yapamayacağı bir şey olan Zeus'a zarar veren Brook ve yıldırımı kontrol eden Nami var aynı zamanda. Anti Bigmom ekibi kurmuş mangaka. Ya da anti olmaları için özellikle böyle bir güç vermiş Bigmom'a.

Önceden olsa bu kadar laf etmezdim ama bu arc'ta sürekli yapay olaylarla karşılaştığımız için gözüme çok battı bu sefer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık