Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890: Koca Ana Güvertede!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook Elektrik yükü taşımaz, taşıyamaz. İskelet olduğu için etkilenmedi saldırıdan zaten. Daha Thriller Bark'ta, sonrasında Sabaody'de Nami bu yüzdendir ki elektrik saldırılarını Brook ile birleştirir. Vücudunda elektrik taşımadığı için sonrasında gelen suyunda bir değeri yoktur.
Elektrikten hasar görmüyor da taşıyor gibi gözüküyor, etrafı hep elektrikli çizilmiş sanki.
Sol alt panellerin hepsinde Brook'un etrafı elektrikle çizilmiş, sadece yüzünü gösterse bile kıvılcım gözüküyor saçlarına bak.

O zaman indirmesin Ana'yı gemiye. Kaç bölümdür nasılsa, öyle takip etsin. O şekilde olmuyor mu? Koca Ana gemiye indikten sonra bir tane takipçi bile geminin batacağını ya da birinin öleceğini düşünmemiştir. Baştan aşağı gereksiz bir hamle yaptı, ben bunu eleştiriyorum.
Ben aslında Big Mamın ne kadar kötü durumda olduğunu görmemizi sağlayan bir hamle olduğu görüşündeyim şuan. Saçma hemfikirim ama buda bize gösteriyor şuanda aşırı derecede güçsüzleşmiş durumda,hoş oda bunun içinmi yaptı emin konuşamam :) (dediğin gibi gereksiz bir hamle de ola bilir düşündüğüm gibi değilse)

Benim dikkatimi çeken iki mangaya selam çakması. Sanjinin olduğu sayfalarda resmen toriko esintisi var. Mama'nın olduğu sayfalarda da resmen rinnegan açmış mama

Buraların uzatılma sebebi bence Luffy vs Kata mücadelesinin sonuçlanmasını sağlamak!
Zaman veriyor (güya o mücadele olsun bitsin diye) bence baştan aşağı oraya geri gitmesi gereksiz olmuş zaten....
Luffy katayı yense ne olur yenmese ne olur. Sonuçta açlıktan can çeken bir BM var önümüzde....

Elektrikten hasar görmüyor da taşıyor gibi gözüküyor, etrafı hep elektrikli çizilmiş sanki.
Sol alt panellerin hepsinde Brook'un etrafı elektrikle çizilmiş, sadece yüzünü gösterse bile kıvılcım gözüküyor saçlarına bak.
Saçlarında kalan statik elektrik. Hatta tüm o elektrik saçlarında kalsa bile bedeninden yerdeki suya akmaz. Kemik elektriği iletmez.

Saçlarında kalan statik elektrik. Hatta tüm o elektrik saçlarında kalsa bile bedeninden yerdeki suya akmaz. Kemik elektriği iletmez.
Sadece saçında yok ki. Sol alt panelin bir sağında da bütün vücudunda çizilmiş. Ki çoğunlukla kafasının altında gözüküyor. Zaten Brook ıslanmışsa ve yer de ıslaksa elektrik gene geçer. Ki Brook'un ıslanması da lazım, suyun geliş yeri ile kendisinin konumu bakımından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık