Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bütün vinsmoke ailesi intihar saldırısı veya koruması yapacak. Saldırıya reiju katılırmı bilmiyorum ama ölürse sanji için baya üzücü olur.

Peros un peşine takılabilir mi acaba şimdi? Deli Kadın...
Erkin Koray - Deli Kadın - şarkısı bu hafta Big Mom için çalsın....

Brook'un hafifliği mantıksız bulduğum yönü değil Carrot'la beraberken bu hafifliğin ortadan kalkmaması mantıksız bulduğum yönü. Carrot tek başına suda yürüyemez. Brook gemi şeklinde bir yapıya sahip değil vücut olarak. Yani kendinden kat kat ağır birisini taşırken hafiflik ortadan kalkıyor. Ve batmamaları mantıksız oluyor.
Carrot neden su üzerinde koşamaz?

Big Mom'ın itibarını kurtarması lazım acil Oda'nın. Kadına köpek muamelesi yapıyor haftalardır, biraz ağırlığı olsun kadının.

Brook dışındaki diğer karakterler niye suyun üzerinde koşamıyorsa o nedenle koşamaz.
Öncelikle Brook'un Carrot ile birlikte su üzerinde koşması sacma bir durum. Zira kendisi de bir süre sonra batmaya başlıyor. Ancak yine de bu senin söylediğini geçerli kılmıyor. Havada koşabilen karakterlerin, su üzerinde koşamayacak olmasını iddia etmen epey komik geldi bana. Çünkü şaşırılan olay Brook'un suyun üzerinde koşması değil, Şeytan Meyvesi kullanmasına rağmen bunu yapabilmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık