Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu biliyorum. İlk alıntıladığın mesajda da yapılacak tek mantıklı açıklama hızı olabilir dedim. Ancak beni kesmiyor o cevap.
Tamam da Carrot da hafif şimdi. Diyelim ki Brook o hızla 3 birim özkütlesi olsa kesin batacak. Ama özkütlesi daha düşük diye batmıyor. Örneğin özkütleleri Brook 2, Carrot 3,5 . Ortak özkütleleri hesaplandığında 2,7- 2,9 falan oluyorsa yine batmayabilir bunlar.

Aslında Brookun yolu buz yapma şansı da var ama gerek duymuyor. :oleyo2:

Tamam da Carrot da hafif şimdi. Diyelim ki Brook o hızla 3 birim özkütlesi olsa kesin batacak. Ama örneğin özkütleleri Brook 2, Carrot 3,5 falan. Ortak özkütleleri hesaplandığında 2,7- 2,9 falan oluyorsa yine batmayabilir bunlar.

Aslında Brookun buz yapma şansı da var yolu da gerek duymuyor. :oleyo2:
Carrot'un saçları 3.5 eder yahu. :d yani mangakadan minkler bu forma girdiklerinde çok hafifleşirler diye bir açıklama olmazsa mantığıma yatmaz.

Carrot'un saçları 3.5 eder yahu. :d yani mangakadan minkler bu forma girdiklerinde çok hafifleşirler diye bir açıklama olmazsa mantığıma yatmaz.
Onu nereden çıkardın ki? Önemli olan özkütle ayrıca. Saçları hacmini arttırdı e bunun kütlesinin değişmesi için bi neden yok o zaman daha da mantıklı oldu özkütlesi azalmış garibimin.
Bu kız saldırıya geçerken suyu falan geç havada süzüldü yahu.

Onu nereden çıkardın ki? Önemli olan özkütle ayrıca. Saçları hacmini arttırdı e bunun kütlesinin değişmesi için bi neden yok o zaman daha da mantıklı oldu özkütlesi azalmış garibimin.
Bu kız saldırıya geçerken suyu falan geç havada süzüldü yahu.
Ben saçlarının formdan sonraki hali en az 3.5 diyorum. Dediğim gibi OP'un tanrısı yani mangakadan açıklama gelmediği sürece mantığıma oturmayacak. Mesela Brook niye batmıyor diye soruyor muyum ? Hayır. Ama Carrot'u soruyorum. Yani benim tahmin ettiğim cevabı veriyorsun sen senin mantığına yatıyor benimkine yatmıyor. Tüm olan bu.

Ben saçlarının formdan sonraki hali en az 3.5 diyorum. Dediğim gibi OP'un tanrısı yani mangakadan açıklama gelmediği sürece mantığıma oturmayacak. Mesela Brook niye batmıyor diye soruyor muyum ? Hayır. Ama Carrot'u soruyorum. Yani benim tahmin ettiğim cevabı veriyorsun sen senin mantığına yatıyor benimkine yatmıyor. Tüm konu olan bu.
Saçlar çoğaldı üzerinden yürüyorsun ben de diyorum ki saçın hacmi arttı e kütlesinde bi fark olması için sebep yok ortada yani özkütlesi azaldı o zaman. Verdiğin örnek senin ileri sürdüğün fikrin aksini gösteriyor.

Saçlar çoğaldı üzerinden yürüyorsun ben de diyorum ki saçın hacmi arttı e kütlesinde bi fark olması için sebep yok ortada yani özkütlesi azaldı o zaman. Verdiğin örnek senin ileri sürdüğün fikrin aksini gösteriyor.
O örneği ben vermedim yahu ne ara ben o örneği vermişim. Orada şaka amaçlı saçlar bile 3.5 eder diyorum. Kıl bu vücudun en hafif yeri. Yani ben totalde 3.5 olmadığını düşünüyorum demek istiyorum. Yani mantığım onların ikisinin beraberken batacaklarını söylüyor demek istiyorum. Diyorum ki mangaka diyecek ki arkadaşlar minkler bu formda çok çok hafif olurlar o zaman mantığıma yatar diyorum. Yani saçının özkütlesi 3.5 olan birinin vücudu daha ağırdır demek istiyorum. Sanırım açıkça yazdım şu an.

O örneği ben vermedim yahu ne ara ben o örneği vermişim. Orada şaka amaçlı saçlar bile 3.5 eder diyorum. Kıl bu vücudun en hafif yeri. Yani ben totalde 3.5 olmadığını düşünüyorum demek istiyorum. Yani mantığım onların ikisinin beraberken batacaklarını söylüyor demek istiyorum. Diyorum ki mangaka diyecek ki arkadaşlar minkler bu formda çok çok hafif olurlar o zaman mantığıma yatar diyorum. Yani saçının özkütlesi 3.5 olan birinin vücudu daha ağırdır demek istiyorum. Sanırım açıkça yazdım şu an.
İşte mantığın yanılıyor gördüğün gibi. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık