Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence dövüşmek için oldukça zor bir meyve çizdi Oda, şimdi çekiniyor çizmeye. Bana öyle geldi. Yapabileceği şey Avatar'daki su bükücüler gibi meyve suyu bükmek mi olacak? Bilmiyorum keşke meyvesi farklı olsaydı.
Düşünmeden çizdiğini sanmıyorum artık bu saatten sonra böyle bir karakteri.
Öyle olsa ödül 1 milyar eşiğinde olmazdı. Umarım azda olsa gösterir özelliklerini.

Smoothinin sonraya saklanması aslında BM nin inmeyeceğinin bir göstergesi. Katakuri ve luffy kapışır ama bir galip çıkmaz.

Luffy kataya potansiyelini gösterir ve kata etkilenir sonra dövüş bir şekilde yarıda kalır.

Smoothie arc bittikten ve tatlı komutan olarak tek başına kaldıktan sonra üzerine düşeni yapar ve bütün BM korsanlarına soğuk su dağıtır. Sorumluluk almada ondan iyisi yok ne de olsa.

Ivankov olsa Sanji'ye bir hormon verir geçici süreliğine kadın yapardı. Sanji'nin kadınlara vuramama handikabını çözerdi. Hem kadınların daha esnek vücudu var diye Sadi ile dövüşürken kendini de kadın yapmıştı. Sanji tarzında hız ile dövüşen biri için p-up olurdu.

Sanji onunla dövüşmez ama vuruşabilir mi dersen gayette vuruşabilir bence :D Yoksa burada okamalığa bir gönderi mi var :D
Eğer varsa çok ince bir gönderi :hhh: sanji sadece okamalarla mı vuruşabiliyor :oleyo2:

Ivankov olsa Sanji'ye bir hormon verir geçici süreliğine kadın yapardı. Sanji'nin kadınlara vuramama handikabını çözerdi. Hem kadınların daha esnek vücudu var diye Sadi ile dövüşürken kendini de kadın yapmıştı. Sanji tarzında hız ile dövüşen biri için p-up olurdu.
Sanji kadınlara kendisi erkek olduğundan değil sapık olduğundan vuramiyor. Daha önce Nami'nin vücudundayken kadın bedeninde de sapıklığının baki kaldığını gördük bence her türlü vuramaz :D

Ivankov dediğin gibi esneklik için kadın olduysa, Sanji esnek olunca nasıl hız p.up ı alıyor :S Kadınlar atletik olarak geride kalıyor biraz :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık