Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[QUOTE="Choniki dedirtiyor ya işte. Kardeş gibi görüyor, çöpçatanlığın tutmuş da yanlış yerde tuttu."[/QUOTE]

Bizim eleman ergenliğe girecek,derdim o.Abaza büyümesin maskotumuz.

Nami'ler bulut reyisi kandırdıgı gibi,Koca Anayı da kandıramaz mı acaba.Sonuçta aynı ruh

Son düzenleme:
Şuan denizdeler ve en avantajlı taraf bizimkiler mantık çerçevesinde çünkü ellerinde Jinbe var.
Oda bence burada rol kullandırtmıyor Jinbe ye nedense hala çözemedim.
İstese girdap bile yaratabilir hortumlar oluşturabilir.
Deniz altından hepssini alabora edebilir. Şeytan Meyvası kullanıcıları da otomatikman geride durmak zorunda kalacaklardır bu vesileyle fakat Oda nedense kısıtlıyor Jinbe yi ilginç bir biçimde bu da çok sıkıcı bir hal alıyor malesef.

Şuan denizdeler ve en avantajlı taraf bizimkiler mantık çerçevesinde çünkü ellerinde Jinbe var.
Deniz altından hepssini alabora edebilir. Şeytan Meyvası kullanıcıları da otomatikman geride durmak zorunda kalacaklardır bu vesileyle fakat Oda nedense kısıtlıyor Jinbe yi ilginç bir biçimde bu da çok sıkıcı bir hal alıyor malesef.
Yapamaz. Şu an akıntının fazla olduğu bir yerdeler. Jinbe dümeni tutuyor ve akıntı yönlerini biliyor. O olmasa, anında yakalanırdı bizimkiler.

BigMomın bulutu var.
Harbi mi? Görmemiştim onu. Çoppi gibi birisi için fazla lüks kaçıyor ama neyse artık.
Bizim eleman ergenliğe girecek,derdim o.Abaza büyümesin maskotumuz.

Nami'ler bulut reyisi kandırdıgı gibi,Koca Anayı da kandıramaz mı acaba.Sonuçta aynı ruh

Bu Oda var ya gerçekten acayip bir adam. İlerleyen bölümlerde Luffy Katakuri'yi indirirse bir arcda yonkounun iki has adamı düşmüş olacak.

Smothie hala kapalı kutu duruyor Bölüm bosu sanki sona saklıyor oda...
Sanji ile vuruşamaz çünkü o bir kadın... Rakibi kim olacak? yada savaşacak mı bu bile muallak.

Smothie hala kapalı kutu duruyor Bölüm bosu sanki sona saklıyor oda...
Sanji ile vuruşamaz çünkü o bir kadın... Rakibi kim olacak? yada savaşacak mı bu bile muallak.
Bence dövüşmek için oldukça zor bir meyve çizdi Oda, şimdi çekiniyor çizmeye. Bana öyle geldi. Yapabileceği şey Avatar'daki su bükücüler gibi meyve suyu bükmek mi olacak? Bilmiyorum keşke meyvesi farklı olsaydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık