Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 887 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:/ dwey yeter la. Rengini belli et artık.

Bu arada Pounda üzüldüm la. Önce King Baum, Sonra Pedro(kesin değil. :/) Şimdi de Pound. Oda bildiğin taş üstünde taş baş üstüne baş bırakmıyor.
En güçsüz Yonkou BM çizgisinden gidince adamlarını da güçsüz kabul etmek gerekiyor tayşo :D

En güçsüz Yonkou BM çizgisinden gidince adamlarını da güçsüz kabul etmek gerekiyor tayşo :D
:hhh: ilahi dwey. Yanlız şöyle bir sakat durum var. En güçsüz yonko BM ise ama güç dengesinde hepsi birbirine eşitse. En güçsüz yonkoya en güçlü tayfa gerekir ve bu noktada anladığım kadarıyla bir yanlışınız var. Çıkarsama yaparken her açıdan düşünmenizi ve bu noktada yapmanızı istirham ediyorum.

Sanji reis chiffonu kurtardığı gibi poundu kurtarırmı aceba hadi reis babasını da kurtar da şu haterlara göz dağı ver.

BM hala gösterin ulan bana keki diye bağırıyor ya :D

Bege ve Sanji de çok yakınlaştı :/ İlk bakışmaları fenaydı. Bege senin iyiliğin için falan diyor hayırdır acaba :/

:hhh: ilahi dwey. Yanlız şöyle bir sakat durum var. En güçsüz yonko BM ise ama güç dengesinde hepsi birbirine eşitse. En güçsüz yonkoya en güçlü tayfa gerekir ve bu noktada anladığım kadarıyla bir yanlışınız var. Çıkarsama yaparken her açıdan düşünmenizi ve bu noktada yapmanızı istirham ediyorum.
Eşitlik değil denkliktir o. Denk olmak eşit güç gerektirmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık