Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okul size temel bilgileri verir, mesleğin inceliklerini çalışarak öğrenirsiniz. Ray Luffy'i direkt sağ kol seviyesine getirseydi çok sıkıcı olurdu zaten. Biz Luffy adım adım basamakları çıksın dedikçe hater ilan ediliyoruz. Luffy fanı olmak için illa her karşılaştığı adamı ezmesini mi istemek lazım? Şu son sahnedeki atmosferi nasıl görecektik o zaman? Şimdi Luffy'nin bu mücadelesi daha da keyifli oluyor. Biz istiyoruz ki Luffy zorlansın, tökezlesin, efsane bir mücadele ortaya koysun. Ana karakterdir illa şans devreye girecek. Hikayenin akışında kendini hissettirmediği sürece problem yok. Yemek yerken ağzını gördü de dikkati dağıldı nasıl saçma ise şimdi oturup düşünmesi, zorda kalıp çözüm üretmeye çalışması, bu adamı nasıl yenerim diye dertlenmesi, onu geçmek istiyorum demesi de o kadar keyifli, o kadar gaza getirici.
+1 Eline sağlık hacı güzel yazmışsın :good:
---
BM pastayla tav olacak zaten, geriye kalan Katakuri. Luffy nin böyle kafa patlatması lazım ve güzel de. Hop yaptım oldu mantığı hiç tatmin edici olmaz.

Ayrıca şu bir kaç saatte k.haki de master olmasını da istemem saçma olur.

Bizce de öyle şu an. Ama bunun aksi bir senaryo için karalama yapan arkadaşlar adı bu tarz bir olay içinde karalama yapıyorsa amacı bellidir. Haterlık yapmak.
Arc başladığında BM'yi alır deniyordu. Alamaz dediğimizde bu çocuk KK olacak BM kim dendi. Sonra alamayacağı anlaşılınca Kata'yı alır dendi. Alamaz Kata güçlüdür deyince hater olduk. Her bölüm bu bölüm Luffy Kata'yı alacak çatlayın patlayın kudurun dendi. Ne oldu? Luffy adamın üstün olduğunu kabullendi nasıl yenerim diye düşünüyor şimdi. Bir karakteri seviyor olmamız gücünden kaynaklı değil ki Luffy dayak yeyince üzülelim. Luffy babamın oğlu değil sonuçta :) böyle yenilerek tökezleyerek zorlanarak gitmesi daha keyifli geliyor bana. Luffy beni eğlendirsin kafi. Sanal bir karakter en nihayetinde. Saldırgan üslup kullanmaya gerek yok.

+1 Eline sağlık hacı güzel yazmışsın :good:
---
BM pastayla tav olacak zaten, geriye kalan Katakuri. Luffy nin böyle kafa patlatması lazım ve güzel de. Hop yaptım oldu mantığı hiç tatmin edici olmaz.

Ayrıca şu bir kaç saatte k.haki de master olmasını da istemem saçma olur.
Eyvallah :sapkali:
Aynen hop yaptım oldu olmasın da temeli işlendikten sonra razıyız. Burada eleştirilen Luffy üzerinden Oda'dır aslında.

Bir kez daha Ray'in ne kadar kişiliksiz olduğunu gördük Luffy'e yarım yamalak öğrettiği şeylerle. Amiral durduran adam ama uyanış bilmiyor, Roger'ın sağ kolu'nun haki seviyesi yerlerde basit temelleri kullanıyor. Kanka oğlunun idamını canlı izleyen şarapçı ayyaştan ne beklenirdi ki.

haki ne zamandan beri azcık da olsa geleceği görmeyi sağlıyor spoilerler doğruysa...?
oda; hadi lennnn böyle power up mı olurr.....

git tokyo kulesinde bebeğinle fazlaca dolaş sen....

Son düzenleme:
Bir kez daha Ray'in ne kadar kişiliksiz olduğunu gördük Luffy'e yarım yamalak öğrettiği şeylerle. Amiral durduran adam ama uyanış bilmiyor, Roger'ın sağ kolu'nun haki seviyesi yerlerde basit temelleri kullanıyor. Kanka oğlunun idamını canlı izleyen şarapçı ayyaştan ne beklenirdi ki.
Ben Rayleigh'e bağlı eşeği güvenmem.

+1 Ray den uzun zaman önce soğudum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık