Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uyanıştan bahsetmemiş dediğin kısımdan itibaren okudum. Hatırladığım kadarıyla Rayleigh sana 3 haki çeşidinin temellerini öğreticem diyordu. Sen bunu niye sorguluyorsun ki ozaman? Hadi senin düşüncene göre bahsetmiş olmalıydı. Bahsetmediği için iyi öğretmemiş vs diyebiliyosak kendi öğrenmesini istemişde diyebiliriz.Mantıksal uzaklığı bu çünkü ileri sürdüğün şeyin. Sen anlamamışsın bence benim demek istediğimi. Bunu şöyle düşünmek daha doğru değil mi, Rayleigh küçük bir sufle vermiş oğlana. Senin dediğin gibi olmak zorunda olsa domino gibi her arc herkesi sermesi lazım. Ya onuda geçtim senin dediğin gibi olsun. Hatta öğretmiş olsun Luffy'ye herşeyi. Bunca arc boyunca bu adam hep deneme yanılmayla, rakiplerini gözlemleyerek güçlenmedimi? Ray'e ayrı sallamışsın Luffy'ye ayrı sallamışsın.
yahu iyi okumadan yorum yapıyorsun. o cümleden nasıl bunları çıkardın anlamadım. Bir kere Luffy'nin herkesi yere sermesine karşıyım mesajlarımı okuyanlar bunu bilir. Son sayfada -paylaşılan- sana her şeyi öğrettim diyor Rayleigh. Ben onun üzerine yorum yapıyorum. Öğretmek illaki nasıl yapılacağını göstermek demek değildir. Bilgi vererek de öğretirsin. Dersin ki bak Luffy mayın gibi g4'e geçiyorsun ama uyanış diye bir şey var, kh'si iyi olan bir logia haki ile olan saldırılarını bile atlatabilir. Onlarla dövüşürken şöyle şöyle yapacaksın vs. Bu sefer anlayacağını umuyorum.

Uyanıştan bahsetmemiş dediğin kısımdan itibaren okudum. Hatırladığım kadarıyla Rayleigh sana 3 haki çeşidinin temellerini öğreticem diyordu. Sen bunu niye sorguluyorsun ki ozaman? Hadi senin düşüncene göre bahsetmiş olmalıydı. Bahsetmediği için iyi öğretmemiş vs diyebiliyosak kendi öğrenmesini istemişde diyebiliriz.Mantıksal uzaklığı bu çünkü ileri sürdüğün şeyin. Sen anlamamışsın bence benim demek istediğimi. Bunu şöyle düşünmek daha doğru değil mi, Rayleigh küçük bir sufle vermiş oğlana. Senin dediğin gibi olmak zorunda olsa domino gibi her arc herkesi sermesi lazım. Ya onuda geçtim senin dediğin gibi olsun. Hatta öğretmiş olsun Luffy'ye herşeyi. Bunca arc boyunca bu adam hep deneme yanılmayla, rakiplerini gözlemleyerek güçlenmedimi? Ray'e ayrı sallamışsın Luffy'ye ayrı sallamışsın.
Senin dediğin gibi Luffy önüne çıkan herkesi sere sere gitse de bazı arkadaşlar emin ol tatmin olmazdi. Ve onda da bir problem bulup gömmeye çalışırlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık