Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sniper'ı hissedip yanında belirmesi, smoker logiasının yardımıyla 1 yumruk için o kadar uğraşırken sanjinin kısa sürede vergoya rahatça 2 defa vurabilmesi, nijinin sanjinin attığı tekmeyi görememesi ve kata'nın mermisinden kaçışı sanjinin hız ve kenbunshokusunu göstermişti.
Düşmanlara tek atmaktan başka bişey beğenmeyenlerin fark etmemesi doğaldır ama sanji gücünü defalarca gösterdi zaten.

Vergo karşısında dayanıklılığına güvenerek hata yaptı. Bu hatayı jyaburaya karşı da yapmıştı. Kaba kuvvette jyaburanın üstün olduğunu fark edince sıyrılıp kontra yapmaya dayalı dövüşmeye başlayınca dövmeye başlamıştı adamı. Vergo olayını çok büyütüyorsunuz.

Sanji dayanıklı olmayan hızlı bi karakter. Zoro ise gelen saldırıların çoğunu tanklayan, vurduğunda büyük hasar veren bi karakter. Kaku ve jyabura dövüşlerinde bu gösterilmişti ve tarzları hala aynı. Aralarındaki fark açıldı sadece.

Sanji oven'la dövüşürse iyi bi eşleşme olur. Sanji oven'a 1 gömlek fazla gibi görünüyor ama oven'ın meyvesinden dolayı DJ işe yaramazsa eşit dövüşebilirler.

Yer Çekiminin ışığa bir etkisi olmaz. Ancak karadelik, ışığı bile çekebilir. BB ggwp :(
Olaya sadece ışık ve yer çekimi olarak bakma.Kizaru hızlıyken Fuji'de yer çekimi sayesinde bir nevi kişiyi yavaşlatabiliyor.Aynı zamanda 2'si de kılıç kullanıyor.Bunla alakalı bir teori yazmıştım o yüzden Fuji Kizaru'yu alıcak diyorum.

Bu arada bunuda yeni farkettim.Sarı ve mor zıt renklermiş.Benim teoriye destek olabilir bu.:/

Truly blooms demiş ama. Tam anlamıyla gibi geldi bana.

Jaiminis de even more diye çevirmiş. Yani yoktan var oluyor gibi değil de ne bileyim tomurcuk varsa açıyor gibi. Ya da böyle çiçek henüz tam anlamıyla yapraklarını tam anlamıyla açınca göğe bakacak ama böyle savaşlara girilmediği zaman birbirlerine bakacak düzeyde açıyor gibi.

Bilmem anlatabildim mi ama ben böyle anladım.
Haki gücü herkeste olduğu için, ben doğrudan güç uyanması olarak anladım.

@Smoker @amaneden
Rayleigh, sadece güç artışı değil de hakinin farklı bir kullanılış biçiminden bahsediyor olabilir mi?

Rayleigh'in eline dikkat ederseniz daha önce hiç görmediğimiz bir görsel var orada. Amirallerin Wb'ye, kendisinin ise File karşı kullandığı tekniği anımsatıyor ama tam olarak o da değil.

Haki gücü herkeste olduğu için, ben doğrudan güç uyanması olarak anladım.
Hali hazırda temellerini öğrettiği Luffy'e söylüyor ama bunu. Adam zaten kullanabilir hale gelmiştir o zamana kadar heralde. Geriye dövüşe dövüşe mükemmelleştirmesi kalmış.

@Smoker @amaneden
Rayleigh, sadece güç artışı değil de hakinin farklı bir kullanılış biçiminden bahsediyor olabilir mi?

Rayleigh'in eline dikkat ederseniz daha önce hiç görmediğimiz bir görsel var orada. Amirallerin Wb'ye, kendisinin ise File karşı kullandığı tekniği anımsatıyor ama tam olarak o da değil.
Pek olası gelmedi ama olanaksız da değil.

Hali hazırda temellerini öğrettiği Luffy'e söylüyor ama bunu. Adam zaten kullanabilir hale gelmiştir o zamana kadar heralde. Geriye dövüşe dövüşe mükemmelleştirmesi kalmış.

Pek olası gelmedi ama olanaksız da değil.
Aynen daha çok potansiyelini ortaya çıkarabilmek için böyle olması gerekiyor gibi. Senin yorumun sanki seriye daha çok uyuyor. Uyanış işini zaten haki kullanarak yaptığını göstermiş.

Olaya sadece ışık ve yer çekimi olarak bakma.Kizaru hızlıyken Fuji'de yer çekimi sayesinde bir nevi kişiyi yavaşlatabiliyor.Aynı zamanda 2'si de kılıç kullanıyor.Bunla alakalı bir teori yazmıştım o yüzden Fuji Kizaru'yu alıcak diyorum.

Bu arada bunuda yeni farkettim.Sarı ve mor zıt renklermiş.Benim teoriye destek olabilir bu.:/
Sanji Fuji'yi dövsün (Teori pert :D)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık