Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu farkettim oven sanji için rakip değilmiş sanji orda tekmeyle adamı uçuruyor DJ ile vursa belki tek yicek ve ayrıca sanjinin vurduğu bölgeye dikkat edin tam boynunun yanına vuruyor insanın yağ oranının az olduğu yer ve hasarın iyice hissedildiği bir yer adam düz vurmuyor taktiksel vuruyor reis.
Yok artık o kadar da değil :D Sanji'nin orada yaptığı şey sadece adamın vuruşunu engellemek.

Rayleigh'in son sayfadaki sözlerinden yola çıkarak Luffy'nin güç olarak Rayleigh'yi geçtiğini söyleyebilir miyiz? Tam çeviremedim ama dediği laflardan öyle bir şey çıkardım. "Seni eğittim ancak haki senden güçlü rakiplerle savaşırsan gelişir" vs diye anladım kısaca. Yanlış anlamışsam biri o kısmın çevirisini yapabilir mi bir zahmet :D

Bu durumda Rayleigh "sen beni geçtin artık hakini ben geliştiremem" anlamında söylemiş olabilir mi? Bu yüzden de 2 yıl yerine 1 buçuk yılda eğitimi bitirmiş olabilir mi? Şu an öyle bir güçte olduğunu sanmıyorum ama dedikleri bunu düşündürdü bana.

Rayleigh'in son sayfadaki sözlerinden yola çıkarak Luffy'nin güç olarak Rayleigh'yi geçtiğini söyleyebilir miyiz? Tam çeviremedim ama dediği laflardan öyle bir şey çıkardım. "Seni eğittim ancak haki senden güçlü rakiplerle savaşırsan gelişir" vs diye anladım kısaca. Yanlış anlamışsam biri o kısmın çevirisini yapabilir mi bir zahmet :D

Bu durumda Rayleigh "sen beni geçtin artık hakini ben geliştiremem" anlamında söylemiş olabilir mi? Bu yüzden de 2 yıl yerine 1 buçuk yılda eğitimi bitirmiş olabilir mi? Şu an öyle bir güçte olduğunu sanmıyorum ama dedikleri bunu düşündürdü bana.
Bence çeviriyi bekleyelim. :)

İmkansız, Luffy Rayin son sayfada yaptığı gibi hakiyi elinde yoğunlaştıramıyor daha temelleri yeni öğrendi. Hordye karşi bile hakim yetersiz diyen biri Rayi geçemez. Rayin o hareketini Garp da yapıyordu EL sıralarında. :)

Luffy ile Rayleigh nasıl bir antrenman dövüşü yaparlarsa yapsınlar Luffy hep zihninde bir yerde Rayleigh'in onu öldürmeyeceğini bilecekti. Bu yüzden Ray'in bahsettiği "gerçek" dövüşlerdeki ekstrem durumlarla hakinin daha da gelişip serpilmesi durumu eğitimle olacak iş değil.

Bu arada KH sayesinde güç de sezebiliyorsun. Oven salak gibi kim yaptı diye soracağına kullansın haki bedava. KH kullanamıyor olabilir ya da KH'si bunu yapacak yeterlilikte olmayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık