Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oven,Daifuku tahmin ettiğim gibi ana komutanlarla kıyaslanamazlar.Bu adamlar Sanji'nin 1-2 tık altı adamlar.Sanji zorlansa bile yener bence.Aynı şekilde Oven'ın göründüğü son sahnede biraz sinirlenmeye başladı gibi.Olası bir dövüş yakındır.

İngiliççem berbat olduğundan Luffy'nin Kata ile ilgili dediklerini tam anlayamadım ama o sahneler serinin en güzel sahnelerinden biri oldu.Luffy'nin oturup düşünmesi,Kata'yı bir nevi övmesi vs. güzel detaylar.

Yalnız bizimkiler gittikten sonra BM'nin ineceğine biraz daha ikna oldum diyebilirim.Oda bu arcla BM'yi bizimkiler indirmeyeceği için Sanji'yi bahane ederek hem BM korsanlarını tanıttı hem Sanji'nin geçmişini gösterdi hem de Luffy'e zorlu bir rakip çıkartarak(Katakuri) Kaido öncesi 1 p-up vericek gibi duruyor.1 taşla 3 kuş.Arcın tüm amacı şu saydığım 3 sebep gibi duruyor.
Vee poneglif :)

Sanjinin bütün hızı bu olduğuna nasıl kanaat getirdin anlamadım. Luffy nin hızına birşey mi dedim ? Orda duran bir ton dayak yemiş bir dofi. Orda sanjinin tek harekteti ovena vurması değil kimseye çaktırmadan aynı zamanda chiffonu alması. Etrafında birsürü asker ve insan var. Ayrıca emin ol oven dofinin hangi adamıyla kapışırsa kapışsın pert eder. BM nin çocuk sıralamasında 6. Olması onu güçsüz yapmaz. Dofi ayrı bir seviye ona diyecek birşey yok ama sanjinin yaptığını g4 ile yapıyor onu demek istiyorum.
6. adamı değil, en iyi ihtimalle 6. adamı. WB'nin Fosse'si la adam. Vergo'yu falan alıp alamayacağı belli değil. Gördük Sanji'yi Vergo karşısında.
Ha bir de gelelim çakma mevzusuna, Pudding'in gözleri neden kalp oldu? Gayet çakmış Sanji'nin aldığını. Sanji'nin hızının bu olduğuna nasıl kanaat getirdim? Herhalde maksimum hızını kullanmayıp kendini riske atmak istemez, gerizekalı değil Sanji.

6. adamı değil, en iyi ihtimalle 6. adamı. WB'nin Fosse'si la adam. Vergo'yu falan alıp alamayacağı belli değil. Gördük Sanji'yi Vergo karşısında.
Tamam ayağı çatlamış vergonun yüzü de kan revan :) vergo orda smokeri almış lawı almak üzereydi daha ne olsun :) dofinin en güçlü adamıydı vergo ve sanji ayağının çatlama nedenini de açıkladı zaten :bilmem:

Emin ol öyle bir durumda bu gibi şeyler düşünülmez hacı.:D Yani siz harbi harbi tekleyecekti de teklemedi diye savunuyor musunuz?
Oven'ı tekleyecek saldırı gücü olan adam gider komutanlarla dövüşür zaten. Muhtemelen @Historia, Sanji adamın tam boynuna vurduğu için tüm hakiyi bacağa basıp vursa belki tek vuruşta indirebilirdi diye düşündü. Ama adamın görünüşünden belli dayanıklı bir tip çıkacak. Bege'nin headshotından sonra da hemen kalktı. Yani bu adama kolay kolay kimse tek atamaz. Fakat bu Sanji'nin Oven'ın(düğüne katılan canavarlar arasında sayılan birinin) dibinde Quicksilver misali şov yaptığı gerçeğini değiştirmiyor. :ehe:

Oven'ı tekleyecek saldırı gücü olan adam gider komutanlarla dövüşür zaten. Muhtemelen @Historia, Sanji adamın tam boynuna vurduğu için tüm hakiyi bacağa basıp vursa belki tek vuruşta indirebilirdi diye düşündü. Ama adamın görünüşünden belli dayanıklı bir tip çıkacak. Bege'nin headshotından sonra da hemen kalktı. Yani bu adama kolay kolay kimse tek atamaz. Fakat bu Sanji'nin Oven'ın(düğüne katılan canavarlar arasında sayılan birinin) dibinde Quicksilver misali şov yaptığı gerçeğini değiştirmiyor. :ehe:
Evet haklısın adam dayanıklı bir tipe benziyor. Bu arada sanji orda haki kullanıyor üste bakınca orda şimşekler var :) headshot yediği halde bile kalktı adam. Ayrıca ovenin tek hamleyle pedroyu (382m berry lik adamı) dize ketirdiğini unutmamak lazım.

Yalnız bayılsa kazanamazdı :) Robin çıplak elle yakaladı o kadar hızlı sayılmaz bence -gözleriyle göremediği birini yakalayamaz sonuçta-. Evet hızlı ama Sanji'nin gösterdiğini "adam ışık hızına çıkıp enerjiye dönüştü" olarak yorumluyorum ben :oleyo2:
Bayıldı tekrar ayildı ama ayılma süresı darbeyi kask aldığı için kısa oldu. :) Robinin kendisi benim karşımda hızın bir önemi yok diyor. Yani Kizaru olsa Robin yine yakalar onun yeteneği bu çünkü. Her yerden kol çikartıp yakalıyor :)

Yalnız animede bege bu benim yaşamım" derken: arka fonda Frank Sinatra "my way" çalsa ne efsane olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık