Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gittiği adadaki düşmanlar belli ve Luffy'nin tek başına o kadar deniz yolculuğu yapması pek mümkün değil gibi. Kata ve ayna dünyasından yolculuk daha tercih edilesi duruyor bence.
Gemi bulur kacar bizimki :oleyo: sanji yalniz iyi pu almis tebrik etmek lazim. Oyle bir pastayi yapmasi buyuk basari. Bunu soylemeyi unuttum. Bir karakter bu kadar pasiflestirilmez.

1 milyar ödüllü,yonkou sağ kolu dövüşten kaçarsa ne diyelim ? Tabi ki çöp diyeceğiz.Luffy de yapabileceğinin fazlasını yaptı,zaten handikaplıydı.Karşısındaki kişi hem gözlem hem silahlanma hakisinde daha güçlü.Kaçması normal değil mi ?
Evet kaçması gayet normal. Dövüş başladığında ben demiştim zaten luffy kaçacak ve yarıda kalacak diye bunda bir sorun görmüyorum. Benim tepkim dövüş başladığında katakuriyi yerin dibine sokup luffy şöyle böyle yapacak diyenlere.Luffy başta aynayı kırdı diye nasıl yüceltilmişti hatırlamıyormusun :). Bu arada kaçmasının handikapla zerre alakası yok G4 ü uzun süre tutamama nedeni hakisinin bitmesidir. Mağlum G4 bitince otomatikmen luffy de bitiyor. Luffy nin kazanmasını bende isterdim ama henüz erken. G4 ün süresini şöyle bi güzel uzatsın işte ozaman ayna kırsın luffy. Bizde ozaman arkasında dururuz kaptanın.

Yalnız bir noktayı kaçırıyorsunuz,Luffy Kata'ya gelene kadar cracker'la savaştı,sanjiden dayak yedi,öfkeli orduyla savaştı,düğünde yine dayak yedi,g4 açtı,kaçarken bir ton hırpalandı.Ve bunların hepsini 2 saatlik uykuyla yaptı.Luffy bitkin durumdaydı zaten Kata ile dövüşmeden önce,şuan kaçması çok normal.Sanji zaten yok gibi arcta,en çok güvendiği eleman da wano da,bu adam ne yapsın tek başına,onun da bir sınırı var.
crakerde nami yardım etmese onuda kaybederdi.Benim anlayamadiğim nokta tayfası için asıp kesen luffy yardım etmek için gelen pedronun luffynin gözleri önünde kendini patlamasını gördüğü halde hala kaçmaya çabalaması git 2 ,3 adam indir BM den kaçmadım yara yara ordusunu bölgesinden çıktım de bari

Gemi bulur kacar bizimki :oleyo: sanji yalniz iyi pu almis tebrik etmek lazim. Oyle bir pastayi yapmasi buyuk basari. Bunu soylemeyi unuttum. Bir karakter bu kadar pasiflestirilmez.
Luffy, tek, gemi ve doğru yere kaçmak.

Sanji Reisin de kendini göstereceği günler gelecektir. 2 yıl sonunda Usopp bile seviye atladı, her şeyin zamanı var. :D Oda'yı ben de kınıyorum o ayrı.

Yalnız şu noktayı düzeltelim. Kimsenin kaçtığı yok lan nereden çıkarıyorsunuz şunları? Dövüşü bir kenara atmadı yani) Lanet olası bir tekniğinden dolayı 10 dakikaya ihtiyacı var. Gitmese hiçbir şey yapamadan ölüp gidecek. Luffy o kadar salak bir karakter değil hakaret etmeyin. Bir açığını bulmuş zaten ama G4'ün süresi yetmemiş. Kendisini toplayınca o açığın üzerine gidecek zaten.

Bu dövüş hala bitmedi. Önüne halı serseler Wano'ya gene gitmez Luffy. Gidecek adam Kata tıkınırken giderdi.

Yalnız şu noktayı düzeltelim. Kimsenin kaçtığı yok lan nereden çıkarıyorsunuz şunları? Lanet olası bir tekniğinden dolayı 10 dakikaya ihtiyacı var. Gitmese hiçbir şey yapamadan ölüp gidecek. Luffy o kadar salak bir karakter değil hakaret etmeyin. Bir açığını bulmuş zaten ama G4'ün süresi yetmemiş. Kendisini toplayınca o açığın üzerine gidecek zaten.

Bu dövüş hala bitmedi. Önüne halı serseler Wano'ya gene gitmez Luffy. Gidecek adam Kata tıkınırken giderdi.
Luffy Kata'yı yenerse BM büyük ihtimalle düşer geriye pek bir şeyler kalmıyor zira çok kan kaybettiler.

Luffy'nin kazancı Kata'nın ağzıyla dalga geçmemek olacak.Kata dalga cümlesi kışkırtıcı bir şey duymayı beklerken; Luffy:"Ağzın öyleyse ne olmuş? Balık adamsan ne olmuş? Minksen ne olmuş ? Ben Korsanlar Kralı olup özgürce dolaşmak için çıktım bu maceraya ve Korsanlar Kralı olup özgür olacağım bir atkının altında ağzımı kapamayacağım" diyip Kata'nın efsane saygısını kazanacak.Sonra Kata ağzı açık Bm'nin yanına gidip Bm'den "Sana kaç kez bu çirkin ağız ile karşıma çıkma diyeceğim" azarını yiyecek sonra flashback.Sonra Kata'nın eline Luffy'nin aranıyor posteri çıkar ve Kata atkıyı çıkarıp gülümser.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık