Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke denizciler gelse abi ya,hem akainu nun icraatini görürüz karargahı taşımasındaki ,hem stussy nin orda oluşu güzel bağlanır,hemde denizcilerden artık yonkou oluşumlarınada darbe görelim,yıllardır oldukları yerde rahatlar,bu kadar zayıflamış ve haber alınamazken çok güzel giderdi
CP 0 ve denizciler farklı oluşumlar. CP 0 MİT gibi bir şey ve direk hükümete bağlı, denizcilerle alakaları yok. Stussy'nin orada olmasını denizcilere bağlamayabilir yani.
Shichibukailer de öyle mesela. Kuma, Kizaru'ya sana hesap vermek zorunda değilim hükümete hesap veririm gibi bir şey diyordu.

Luffy değişsinmi ??
Luffy değişirse bu mangayı okumayacak çok insan var, buradaki çoğu kişi Luffynin trollüğünü seviyorki bu yüzden bu karakteri yüceltiyor ve gömüyorlar sürekli. Yorumlarda;sevilmese bu karakter ne yüceltilir nede gömülür,değişmesini isteyen arkadaş sen başka mangayı oku bu karakter değişmez sevenler böle seviyor !

Bir Yonko'nun adasından çıkmak için başlıca gerekenler:

1. Yonko'nun aklı dengesinin yerinde olmaması
2. Yonko tayfasının en güçlü üç üyesinden birinin olmaması, birinin ise onca gücüne rağmen hiçbir şey yapmaması
3. Yonko tayfasına hizmet eden ve bizatihi o tayfanın üyesi olan kişilerin kritik durumlarda ihanet etmeleri
4. Bir adet termonükleer bomba

Bunu yazmamın sebebi Koca Ana Korsanları'nın çok ezik görülmesi. Oda resmen bizimkiler oradan çıksın diye elinden gelen her şeyi yaptı, yapmaya da devam ediyor.
Üstadım öle diyorsun haklısında lafım yok,bu adam gidecek Kaido ile kapışacak asıl şaşırmamız gereken yorum yapmamız gereken arc o olmayacakmı ??

Üstadım öle diyorsun haklısında lafım yok,bu adam gidecek Kaido ile kapışacak asıl şaşırmamız gereken yorum yapmamız gereken arc o olmayacakmı ??
Luffy'nin hedefi buradan ayrılıp Kaido bile olsa; kapışacağı ilk kişi veya olaylar zinciri gereği ilk hedefi Kaido olmayacaktır. Luffy için %100 Jack'i yenebilir diyebilir misin?

Luffy'nin aşması gereken bir takım engeller var, onları aşınca kapışacaktır Kaido ile.

Orada niye şaşıralım ki? Bizimkiler buraya hazırlıksız geldi. Beklenmedik bir durumdu. Tayfanın yarısı yok, herhangi bir plan yok, dış destek yok. Üstelik dövüş niyeti olmadığı defalarca kez söylendi.

Kaido için ise Korsan-Samuray-Mink Ittifakı kuruldu. Eski Beyazsakal Korsanları ile temasa geçildi. Topyekün bir savaşa girilecek. Yani orada alınacak galibiyet gayet normal bir durum olarak görülür.

Luffy'nin hedefi buradan ayrılıp Kaido bile olsa; kapışacağı ilk kişi veya olaylar zinciri gereği ilk hedefi Kaido olmayacaktır. Luffy için %100 Jack'i yenebilir diyebilir misin?

Luffy'nin aşması gereken bir takım engeller var, onları aşınca kapışacaktır Kaido ile.
Anlatamadım bu Arcktaki yorumlar sadece diğer Arcın olaylarını kötü gösterir çünkü kimse memnun değil Kaido Arcındada memnun olmazlar demek istediğim bu
Heh şöle bir şey var ben sanmıyorumki Luffy vs Jack olacak :D

Orada niye şaşıralım ki? Bizimkiler buraya hazırlıksız geldi. Beklenmedik bir durumdu. Tayfanın yarısı yok, herhangi bir plan yok, dış destek yok. Üstelik dövüş niyeti olmadığı defalarca kez söylendi.

Kaido için ise Korsan-Samuray-Mink Ittifakı kuruldu. Eski Beyazsakal Korsanları ile temasa geçildi. Topyekün bir savaşa girilecek. Yani orada alınacak galibiyet gayet normal bir durum olarak görülür.
Öle bakıyorsan konuya şöyleyecek sözüm yok,ama çok yanlış yorum yapanlar var burda bir şey yapamadılar orda nasıl yapacaklar gibi öle sandım benim hatam :)

Anlatamadım bu Arcktaki yorumlar sadece diğer Arcın olaylarını kötü gösterir çünkü kimse memnun değil Kaido Arcındada memnun olmazlar demek istediğim bu
Heh şöle bir şey var ben sanmıyorumki Luffy vs Jack olacak :D
Bir üstte Smoker-san gayet güzel açıklamış aslında olayı.

Eklemek istediğim birkaç şey var;

- Çok hazırlıklı, planlı, ittifakların toplandığı bir arc olacağı için Wano; sadece Kaido'nun düşüşüne gebe olacağını zannetmiyorum. Marinford arc'ının en güzel yanlarından biri tahminlerden uzak bir finale sahip olmasıydı.

Ace'in ölümü, Whitebeard'ın ölümü, Teach'in deprem meyvesini alması, Shanks'in son anda olaya dahil olması, Luffy'nin finale doğru kral hakisi açması gibi.

Wano'da da böyle enteresan şeyler göreceğiz diye düşünüyorum/umuyorum/inanıyorum.

Yoksa 100 bölümlük güç gösterisi/savaş okuyup sonunda Kaido düşerse hiç keyif almam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık