Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata ile Amiral arasındaki farklar:
Amiral meyveleri daha iyi
Büyük ihtimalle Amiraller daha dayanıklı (deprem yumruğu olayı)
Kata'nın K.hakisi daha iyi
Kata meyvesine haki ekleyebiliyor (Belki ilerde amirallerde ekler belli olmaz bu kısım)

Adam şu ana kadar amiral gücüne en yakın adam. Her iki hakiyi müthiş kullanıyor.
Şimdi saldırılara hazır ol. Birazdan çoğu kişi yüklenecek sana.

Dof demiştiki “uyanış nadir de olsa etrafındaki nesneleri de etkiler”

Magellanın o formu uyanış ya da değil ama olma ihtimali yok da değil bence.ben olduğunu düşünüyorum.aynı şekilde Enelin ve chopperin dönüşümleri de uyanış olabilir bana göre
Ben gosterilen uyanis uzerine yorum yapiyorum. Ikisininki de degil bence.
Bence bütün karakterler uyanışı açamıyor. Yada uyanış bir şekilde engelleniyor. Kralın hakisi boşuna değil. Diğer hakilere ve uyanış gibi meyve güçlerine baskın çıkıp onu engelliyor olabilir. Luffy bunu anlayıp üstün çıkabilir Katakuri'ye karşı.
Katakuri zaten o seviyeye gelmek icin bosuna calismis. Iki yil egitim alan veledin biri gelsin sirf kralin hakisi var diye uyanis yaptirtmasin. En fazla tedirgin ettiginden KH kullandirtmaz ama Luffy G4’yken zaten handikapli. Bir de ona haki harcarsa teke gider. Gerci bir sıkımlık cani kaldi muhtemelen.

Yahu tutturmuşsun bi birbirleri hakkında konuşuyorlar diye.Luffy net olarak diyor ki Law sana hasar verdi.Diğer taraftan Doffy diyor ki vuruşlarin gıdıklıyor.Bu cümlelerde eşit oldukları sonucuna senden başka varan görmedim ben.

Hadi Law güçlü.Doffy bu adma ile iki kere hatta Fujili olayı da katarsan 3 kere dövüşüyor.Luffynin arenası falan hikaye yani anlatabildim mi.Bu arada bana kalkıp Trebol + Doffy deme gözünü seveyim.Diyorsan da sahne göster bana.Kombo saldırılarinı görmek isterim.
Gidikliyor olayı doğru çeviri değil herhalde fanın biri cevirmis. Orijinal çeviri de Dof vuruşlarını ağırlığını kaybetmiş diyor. Onun öncesinde de güçten düşmüşsün diyordu.

Luffy de bu sözüne karışık sen de iyi durumda sayılmazsın sonucta Law'ın darbesini yedin diyor.

Dof Law ile tek başına tam olarak bir dövüş gerçekleştirmesi. Fuji ile yani bir Amiral ile birlikte bir kovalamacası oldu. Diğerinde de Trebol ile birlikte savaştı. Daha mangada ne olduğundan tam haberin yok gelmiş yazıyorsun savunuyorsun.

Onu geçtim dedigime cevap vermemişsin. Sana göre yarım nova olan Law Dof'u öldürüyordu neredeyse ama ondan daha güçlü olan Luffy ölü haldeki adamın işini bitiremiyor. Çok iyi mantığın var hacı.

Kata amiral falan gücünde değil .2 şov yaptı diye abartmıyalım lütfen.Amiraller, yonkou sağ kollarını (backman de dahil) kolay-orta arası zorlukta alır .Arada bariz seviye farkı var.

Nedense bu seride belirli mevkideki adamlara yakın güçte başka mevki göremedik.Yonkou sağ kolları ,koramiralleri ezer.Amiraller ,yonkou sağ kollarını ezer.Yonkoular, amirallari ezer.Benim için değişmeyecek bu.Odanın tarzı değil sanırım.Sıyrılan adam koymuyor güç dengelerine.

Evet ihtimaller net olarak üzeri çizilmiş durumda değil haklısın. Sence en güçlü olan hangi ihtimal peki?

İttiriyor olması yeterli değil mi? Luffy hep böyle savaştı ki. Kolunu uzatır hızın momentumu ile rakibi ittirir. Lastik sonuçta :) Sapan gibi kullanıyor kendini, taş yerine de sıkılmış bir yumruk koyuyor.

Kata aldığı darbeleri ayakta karşılayarak zaten Dofy'den daha iyi durumda olduğunu gösterdi. Dofy'nin feleği şaşıyordu her darbede.
Karar vermek zor. Normal de bana En mantıklı gelen düşünceye göre parti öncesi rahat bir şekilde savaşacak düzeyde toparlanmıştı. Sonuçta Luffy tüm enerjisini tüketmiş olmasına rağmen 10 dakika dinlendikten sonra tekrar G4 kullanacak ve gördüğümüz en güçlü saldırısını yapacak duruma gelmişti Dof'a karşı.

Bu sebeple iki ihtimal kalıyor ya bilerek tek yumruk attı ya da BM'nin etkisi var. BM ile temas ettiğinde BM'nin elinde ilginç bir efekt var. Ve Luffy'nin "gücüm tükeniyor" sahnesi G4'ten kontrolü dışında çıktı gibi bir görüntü veriyor. Bu sebeple BM'nin kısmen enerjisini emdiği ve 5-10 dakika sonra toparlandığı ihtimali biraz daha öne çıkıyor benim için. Ancak ruh, yaşam yılı derken enerji de emmez yok artık diyor insan. :bilmem:

Konu nasıl dofa geldi yine ya. Pardon konu hiç kapanmamıştı.

Yanlız şu pounda acıdım ya, herif yerin dibindeydi şimdi ise dayak yiyor.

Katakuri zaten o seviyeye gelmek icin bosuna calismis. Iki yil egitim alan veledin biri gelsin sirf kralin hakisi var diye uyanis yaptirtmasin. En fazla tedirgin ettiginden KH kullandirtmaz ama Luffy G4’yken zaten handikapli. Bir de ona haki harcarsa teke gider. Gerci bir sıkımlık cani kaldi muhtemelen.
Bu yüzden zaten kralın hakisi herkeste çıkmıyor ve kralın hakisini belli bir seviyeye çıkartman gerek karşı tarafın bu özelliklerini baskılamak için. Düşünebiliyor musun BB'nin uyanışı açtığını? Adam kendisi karadelik. Nasıl ölümcül bir güç olur uyanışla. İşin aslı kralın hakisini uyandıran adam değil onu belli bir seviyenin üstüne çıkartan adamlar bazı şeyleri yapıyor. Yanlış hatırlamıyorsam animede WB ile Shanks gemide vuruşurken, kralın hakisini çarpıştırırken gökyüzü etkileniyordu. Demek ki kralın hakisi ortamı etkiliyor, maddeleri etkiliyor. Niye Katakuri'nin uyanışı etkileyemesin?

Funduska

Şimdiye kadar gördüğüm sağ kolların (Ban Beckman hariç) hiç biri amiral alamaz,amiral ile aşık atarlar ama gördüğüm sağ kolların hiç birinde amiral indirecek güç göremedim.
Rayleigh alırdı gençliğinde.Kendi de diyordu zaten sabaody adasında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık