Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koca Anayı alacak diyen vardı :hhh:

@Jacques

Valla bana göre handikapı var da hiç söyleyesim gelmiyor.Doffy mevzularında handikap yok diyenler şimdi handikap deyince be handikapı deniyor ya cidden eğleniyorum.
Dof ile Luffy birbirine göre zaten handikapsızdı. O arc'ın ne kadar çok tartışıldığını biliyorsundur zaten. Size haklı olduğunuzu düşündüren ne? Bu durumla o durum bir mi?

@Hakili Yumruk

Ne kadar topladığını bilemem. Ama ona enerji verdiği kesin. Çünkü direk eritti aldığı yiyeceği. Cracker de böyle olmamıştı. Orda enerjiden bir sıkıntısı yoktu. Bunu o dövüşte de bir çok kere dedim. Herkes enerji için yediğini söylüyordu. Luffy enerjisiz olsaydı midesi o kadar şişip daha da fazlasını alamayacak vaziyete gelmezdi. Burda direk eritti mochiyi.

Şimdiye kadar gördüğüm sağ kolların (Ban Beckman hariç) hiç biri amiral alamaz,amiral ile aşık atarlar ama gördüğüm sağ kolların hiç birinde amiral indirecek güç göremedim.

Şimdiye kadar gördüğüm sağ kolların (Ban Beckman hariç) hiç biri amiral alamaz,amiral ile aşık atarlar ama gördüğüm sağ kolların hiç birinde amiral indirecek güç göremedim.
Beckman kapalı Kutu biraz. Kizaruya silah doğrultması çok garip gelmişti bir ara mermilere haki basıyor gibi sohbetler dönüyordu.

Ne kadar topladığını bilemem. Ama ona enerji verdiği kesin. Çünkü direk eritti aldığı yiyeceği. Cracker de böyle olmamıştı. Orda enerjiden bir sıkıntısı yoktu. Bunu o dövüşte de bir çok kere dedim. Herkes enerji için yediğini söylüyordu. Luffy enerjisiz olsaydı midesi o kadar şişip daha da fazlasını alamayacak vaziyete gelmezdi. Burda direk eritti mochiyi.
Enerji vermiştir orası kesin zaten.Sadece Kata'yı mevcut yetenekleriyle yenmesini sağlayacak kadar enerji vermemiştir.

Sonra biz Doffy>Kata diyince yenediğimiz hakaret kalmıyor.

@Alpamis handikap mevzusuna sürekli bir taraftan baktığın için kabul edemiyorsun sen.Luffynin Doffye kadar olan yolculuğuna handikap deyince tartışasım gelmiyor malesef.
Ben olayı bütünüyle açıklıyordu manga verileriyle. Adamlara Mangaka birbirlerinin durumları hakkında sözler söyletiyor. Dof'un meyve yeteneği göz ardı ediliyor. Bir ton mantıksız şey diyorsunuz. Hele senin gibi Law'ı çok küçümseyen biri hepten kendiyle çelisiyor. Law'dan bir cacık olmaz diyorsun ama Law'ın bir tekniğiyle neredeyse ölecek olan Dof'u Luffy Law'dan daha güçlü olduğu ve daha iyi durumda olduğu halde hem de G4 gibi koz olabilecek tekniğiyle öldüremiyor? Bu mu senin mantığın?

Ben olayı bütünüyle açıklıyordu manga verileriyle. Adamlara Mangaka birbirlerinin durumları hakkında sözler söyletiyor. Dof'un meyve yeteneği göz ardı ediliyor. Bir ton mantıksız şey diyorsunuz. Hele senin gibi Law'ı çok küçümseyen biri hepten kendiyle çelisiyor. Law'dan bir cacık olmaz diyorsun ama Law'ın bir tekniğiyle neredeyse ölecek olan Dof'u Luffy Law'dan daha güçlü olduğu ve daha iyi durumda olduğu halde hem de G4 gibi koz olabilecek tekniğiyle öldüremiyor? Bu mu senin mantığın?
Yahu tutturmuşsun bi birbirleri hakkında konuşuyorlar diye.Luffy net olarak diyor ki Law sana hasar verdi.Diğer taraftan Doffy diyor ki vuruşlarin gıdıklıyor.Bu cümlelerde eşit oldukları sonucuna senden başka varan görmedim ben.

Hadi Law güçlü.Doffy bu adma ile iki kere hatta Fujili olayı da katarsan 3 kere dövüşüyor.Luffynin arenası falan hikaye yani anlatabildim mi.Bu arada bana kalkıp Trebol + Doffy deme gözünü seveyim.Diyorsan da sahne göster bana.Kombo saldırılarinı görmek isterim.

Kata ile Amiral arasındaki farklar:
Amiral meyveleri daha iyi
Büyük ihtimalle Amiraller daha dayanıklı (deprem yumruğu olayı)
Kata'nın K.hakisi daha iyi
Kata meyvesine haki ekleyebiliyor (Belki ilerde amirallerde ekler belli olmaz bu kısım)

Adam şu ana kadar amiral gücüne en yakın adam. Her iki hakiyi müthiş kullanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık