Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cinde cindi ama hakkını yemeyelim zebellah gibi çöktüydü peşine :D ama alması gerek bende biliyorum sadece bu sarı kafadan çok soğudum bu arc nedense kaybetsin istiyorum :oleyo2:

Zaten zamanı geldi de geçiyor Sanji tayfanın gerisinde gelişim olarak bana göre (tayfa dediğim de Luffy ve Zoro yanlış anlaşılmasın ) Bir an önce ben Luffy'nin orta koluyum imajını çizmeli malum sağ zoro sol jinbei kol kalmıyor başka :hhh:
Tek Korkum dediğin gibi sol kol Jinbei olacağı için. Sanji'nin aşçılık yönünü öne çıkarmış olması. Ama umuyorum ki öyle olmayacak bu arc veya Kaido inerken Jinbei'den güçlü olduğunu gösterecektir.

Luffy'nin tek yumrukluk enerjisi kalmadığı da ispatlanmış oldu bu bölümde. Gayet her şeyini kullanıyor Luffy. Handikaplı olduğuna dair bir şey yok.

Luffy'nin tek yumrukluk enerjisi kalmadığı da ispatlanmış oldu bu bölümde. Gayet her şeyini kullanıyor Luffy. Handikaplı olduğuna dair bir şey yok.
Büyük ihtimal öyle gözüküyor. Ama Kata Luffy'nin G4'e geçmesine izin vermedi. Yani Luffy bırak tek yumruk atmayı G4'e hiç girmeden önce balon gibi şişecek kadar tatlı yedi.

Handikaptan anladığın tek yumruk atacak hali kalmak mı? Yani bilerek mi yapıyorsun bunu? Zaten o yiyerek çıktığı sıra yediklerini direk eritti. Biraz daha toparlamıştır ondan sonra

Son düzenleme:
Katakuri'nin hareket efsane olmuş. Adam çıtayı arşa yükseltmiş. Çoğu kişi Luffy sırtını yere getirir diyor ama yenilirken bile sırtı yere gelmese daha güzel olur bence. Yüzüstü felan düşsün artık. Çizmelerinin arkasındaki zımbırtıları da düşmemek için kulllanması güzel olmuş.

Tartışmalarda amiral savunması olayına getirilen açıklamalar da bu bölümde resmiyet kazanmış. Zannımca bu amiral savunması şeysini Luffy de yapıyor. Hem yumuşak hem sert olması böyle daha mantıklı oluyor.

Şu cin sanji olayı biraz fazla abartılıyor.

Katakuri party de luffy den kan almadı mı ? Fakat şimdi dövüşüyorlar yani yok cin uçurmuş şöyle yapmış bunları geçin :)

Handikaptan anladığın tek yumruk atacak hali kalmak mı? Yani bilerek mi yapıyorsun bunu?
Olay tek yumruk meselesi değil saptırmayalım. Luffy neyi yapmak istedi de yapamadı? En azından bir iç ses bile gelmedi "Çok yorgun olmasam şöyle yapardım" falan gibi. Luffy dövüşte eksik kaldığı yerlerde Kata'nın gücünden dolayı olduğunu vurguladı hep. Kendisiyle ilgili bir eksiklik belirtmedi. %100 olmasın %90 olsun. Handikaplı diyecek kadar bir şey göremedik.

Büyük ihtimal öyle gözüküyor. Ama Kata Luffy'nin G4'e geçmesine izin vermedi. Yani Luffy bırak tek yumruk atmayı G4'e hiç girmeden önce balon gibi şişecek kadar tatlı yedi.
Koştu eritti ya onları :) Yediklerini enerji saymaya da gerek yok. Çok önemli olsa onu da belirtirdi yedim iyi oldu falan gibi. Normal gücüyle dövüşüyor işte.

Olay tek yumruk meselesi değil saptırmayalım. Luffy neyi yapmak istedi de yapamadı? En azından bir iç ses bile gelmedi "Çok yorgun olmasam şöyle yapardım" falan gibi. Luffy dövüşte eksik kaldığı yerlerde Kata'nın gücünden dolayı olduğunu vurguladı hep. Kendisiyle ilgili bir eksiklik belirtmedi. %100 olmasın %90 olsun. Handikaplı diyecek kadar bir şey göremedik.
Luffy'nin hicbir zaman böyle bir şey dediğini görmedik. Hatta seride neredeyse çoğu dövüşte böyle bir şey görmedik. Olayı asıl sen saptırıyorsun. %90 ya da %10 orasını kimse bilemez. Bildiğimiz Luffy'nin bu arc yaptıkları. Bunca şeyden sonra Kata'nın karşısına handikapsız çıktı demek için ya mangayı okumamış olmak lazım ya da okumamış olmak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık