Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Charlotte Praline'in büyüleyici sesi hatrına çok iyi verdim gitti. Nedense panel çok hoşuma gitti, bayağı beğendim.
Dövüş de güzel gidiyor. Katakuri boş adam olmadığını bayağı gösterdi. Zaten kafayı yere vurması ile de seviyeyi gösterdi (bu nasıl bir seviyedir be arkadaş), reisin sırtı hiçbir kişi tarafından yere getirilmedi daha. Bir de adam Luffy'i öyle ciddiye alıyor ki artık kendisi vücuduyla bile vurmuyor, uyanışla uzaktan güçlü mochiyi yapıştırıyor.

Bölümde ayrı bir vs daha vardı, herkes kaçırmış. Sanji vs Brulee. Brulee konuştukça Katakuri'nin şansı azalıyor, Sanji konuştukça da Luffy'nin. Reisi bayağı severim ama Zou'dan beri adamın şansı daha yaver gitmedi, bir gusül lazım Sanji'ye:ehe:.

Charlotte Praline'in büyüleyici sesi hatrına çok iyi verdim gitti. Nedense panel çok hoşuma gitti, bayağı beğendim.
Dövüş de güzel gidiyor. Katakuri boş adam olmadığını bayağı gösterdi. Zaten kafayı yere vurması ile de seviyeyi gösterdi (bu nasıl bir seviyedir be arkadaş), reisin sırtı hiçbir kişi tarafından yere getirilmedi daha. Bir de adam Luffy'i öyle ciddiye alıyor ki artık kendisi vücuduyla bile vurmuyor, uyanışla uzaktan güçlü mochiyi yapıştırıyor.

Bölümde ayrı bir vs daha vardı, herkes kaçırmış. Sanji vs Brulee. Brulee konuştukça Katakuri'nin şansı azalıyor, Sanji konuştukça da Luffy'nin. Reisi bayağı severim ama Zou'dan beri adamın şansı daha yaver gitmedi, bir gusül lazım Sanji'ye:ehe:.
Hiç sorma Brook ve Chopper için onlar halleder dedi paket oldular. Smoker'in duyumu doğru olabilir :hhh:

Şaka bir yana ama Sanji'nin lafı bana umut verdi. Tam bu iş bitti derken bir hareket çekecek Luffy : ))

Yok uyanış değildi. Uyanış etrafındaki nesneleri direk meyve gücüne dönüştürüyor. Magellanınki öyle bir şey değildi. Magellan’ın meyve sakat zaten. Denk geldin mi gidiyorsun.
Dof demiştiki “uyanış nadir de olsa etrafındaki nesneleri de etkiler”

Magellanın o formu uyanış ya da değil ama olma ihtimali yok da değil bence.ben olduğunu düşünüyorum.aynı şekilde Enelin ve chopperin dönüşümleri de uyanış olabilir bana göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık