Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Nie Li

Mantıklı, gevşeklik sebebi bu olabilir.

MF'de WB buna arkadan dalmasına rağmen vuramadı, ayağıyla bisentoyu itip karşı saldırı yaptı.

Kolay kolay dağılmayan iyi seviye k.haki + uyanış ile muazzam olur. Çünkü üstüne efso hızı var ve muhtemelen dayanıklılığı da efsodur.

Eee o zaman demek o kadar süredir kimse anlamamış Luffy anlamış. Ve de bu yüzden övüyor adamı ki savaşları başlayalı 1 saat oldu olmadı galiba.
Bro senle aramdaki farkı anladım. Bak emin ol ikimiz de eşit seviyede seviyoruz Luffy'i; ancak ben Luffy'nin senin düşündüğün kadar güçlü olmadığını düşünüyorum :)

Bu dövüş aslında şuan tam da Luffy'nin gücünü gösteriyor. Luffy henüz bir sağ kol gücünde değil ama yakın işte.

Luffy dövüştükçe güçleniyor evet doğru. 2 yıl eğitim aldı, iyi hoş doğru.

Ama zaman ve tecrübe dediğimiz bir gerçek var.

Şimdi şöyle diyelim, Katakuri'nin olacağı en yüksek seviye şu halidir. Luffy'nin potansiyeli 100 üzerinden 100 olabilir ama Luffy henüz en fazla 70'ine kavuşabildi.

Luffy elbette Kata'dan da BM'den de daha güçlü bir isim olacaktır ama günü gelince :)

Dövüşün başından beri Katakuri yenilmez diyordum, hala da diyorum.

Sanji eğer Luffy'nin bizim görmediğimiz bir tekniği olduğunu bilipte Kata için yenilecek diyorsa tamam derim.Ama Luffy'nin böyle bir tekniği yoksa Sanji'nin o an duyguları ve söylediği şey çok saçma.Hani kaptanına güvenirsin anlarımda bununda bir sınırı vardır heralde.Zerre endişelenmemesi saçma olmuş.Sanki Luffy kendinden bariz bir şekilde güçsüz biriyle dövüşüyorda o kadar emin konuşuyor.Bu arc gözümden düşmüştü şimdi hiç bir değeri kalmadı Sanji'nin.

Luffy vs Kata'ya gelirsek...Bölümün türkçesini okuduktan sonra daha da emin oldum.Luffy Kata'yı yenecekse bunu mevcut yetenekleriyle yapamaz.Ya göstermediği güçlü bir teknik kullanır yener ya da dövüş esnasında p-up alır yener.Aksi takdirde Kata'yı almayı unutsun Luffy.Adam bir kere Dof'un aksine G4'le kapışabiliyor.Luffy Dressrosa'dan sonra g4ün süresini uzatmıştır da ne kadar uzatmıştır ? Dof tepki bile verememesine rağmen o kadar dayandı ki Kata'nın dayanıklılık konusunda Dof'tan aşağı kalır yanı olduğunu düşünmüyorum.

Sanji eğer Luffy'nin bizim görmediğimiz bir tekniği olduğunu bilipte Kata için yenilecek diyorsa tamam derim.Ama Luffy'nin böyle bir tekniği yoksa Sanji'nin o an duyguları ve söylediği şey çok saçma.Hani kaptanına güvenirsin anlarımda bununda bir sınırı vardır heralde.Zerre endişelenmemesi saçma olmuş.Sanki Luffy kendinden bariz bir şekilde güçsüz biriyle dövüşüyorda o kadar emin konuşuyor.Bu arc gözümden düşmüştü şimdi hiç bir değeri kalmadı Sanji'nin.

Luffy vs Kata'ya gelirsek...Bölümün türkçesini okuduktan sonra daha da emin oldum.Luffy Kata'yı yenecekse bunu mevcut yetenekleriyle yapamaz.Ya göstermediği güçlü bir teknik kullanır yener ya da dövüş esnasında p-up alır yener.Aksi takdirde Kata'yı almayı unutsun Luffy.Adam bir kere Dof'un aksine G4'le kapışabiliyor.Luffy Dressrosa'dan sonra g4ün süresini uzatmıştır da ne kadar uzatmıştır ? Dof tepki bile verememesine rağmen o kadar dayandı ki Kata'nın dayanıklılık konusunda Dof'tan aşağı kalır yanı olduğunu düşünmüyorum.
Adam kafasını yere vurup sekerek ayağa kalktı daha ne yapsın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık