Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu gerizekalı Brulee'yi ne diye konuşturuyorsun Oda ? Bir şeyi anlatmak icin illa gözünü çıkarmak zorunda mısın okuyucunun ? Nasıl bir mal oldun sen ya :(

Meyve kullanımı konusunda güzel şeyler öğrendik. Kata meyvesini efsane kullanıyor. Dövüşün ilerleyen safhaları daha da sert geçecektir. Kata'nın sırtı yere gelir ama yenilmez.

Yeni el çıkarmıyor yahu, organ G4'un gatalingun/taramalı şeysi. Normalde pistol dediği yumruğa G4 olunca kong gun diyor onun gibi :/
Anladım bir iki kere daha gördüm organ saldırısını ama hep aynı anda gidince yumruklar yeni el çıkıyormuş gibi algıladım ben. Teşekkürler aydınlattığın için.:sapkali:

Umarım Luffy'i Kakao adasına götürdüğü doğru çıkmaz. Sorun değil Luffy dışarda da bir şekilde kurtulur yenecekse yine yener Kata'yı.

Ancak seni küçümsemiyorum dedikten sonra küçümseyen Kata bir de sana ikinci bir şans vermeyeceğim dedikten sonra o şansı vermiş olur. : (

Umarım Luffy'i Kakao adasına götürdüğü doğru çıkmaz. Sorun değil Luffy dışarda da bir şekilde kurtulur yenecekse yine yener Kata'yı.

Ancak seni küçümsemiyorum dedikten sonra küçümseyen Kata bir de sana ikinci bir şans vermeyeceğim dedikten sonra o şansı vermiş olur. : (
Herkes en başta küçümsemem ben diğerleri gibi değilim yaptı. Gerçi kör göze parmak soktu resmen.:D

Katakuri bilerek yapıyor bunları. Adam savaşmanın eski heyecanını arıyor. Yumruk yemeyeli kaç yıl oldu özlemişim diyor.

Çok büyük oynadım lan Luffye.Kaybedemez.Kaybetmemek zorunda.
Esir düşmek kaybetmek mi sayılıyor :D Biraz esnetirsek taktiksel dinlenme diyebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık