Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof o kadar güçsüz olsaydı kendisini dövmeye çalışan tek karakteri kovalayacağına saklanıp birdcage'in bitmesini beklerdi.

G4'ün gücü ve bu kadar etkili olmasının sebebi zaten armament+rubber olması. Göz kapaklarını, saçını, karnına doğru yavaş yavaş gelen ateş şeklindeki haki izlerini nasıl görünüş için öyle çizdiyse karnını o yüzden siyah yapmıyor olabilir bence Oda.
luffy g4'teyken sırtı bile sürekli siyah. Karizma için öyle çizilmiyor olsa sırtını 7/24 armament yapan insan karnına niye armament yapmasın? Oda sürekli simsiyah top olarak mı çizsin çocuğu?
Dof tekme vurduğunda g4'ün armament+rubber olduğu gözümüze sokulmuş olabilir sadece.

Bunu tabiki tahmine göre yazıyorum emin değilim. Luffy gerçekten hazırlıksız yakalanmış olabilir. Zaten luffy darbeyi yiyeceği sırada şaşırıp "wha-" diyor. Ama sırtı simsiyahken karnını armament yapmaması saçma bence. G4 zaten armamenti sürekli açık tuttuğu için kısa sürüyor. İstediği zaman armamenti kapayıp açabilse g4 kısa sürmezdi.

Efekt? Animeden mi bahsediyorsun anlayamadım valla. Mangada yoktu galiba efekt.

H.hakininki korkutmadan ziyade rakibin duyularına saldırma misyonu olabilir. Jozu'nun Shanks için söylediklerini hatırla. Tam hazırlıklı olamazsanız duyularınıza hakim olamazsınız gibisinden bir şeyler söylemişti. Bu şekilde düşünürsek daha mantıklı duruyor. Kata gibi bir adamın korkması bana da saçma geliyor.
O sahnede Monet bayılsaydı millet anime falan da dinlemez bu kral haki derdi :) Bayılmaması onun kral haki olmadığını değil de kral hakinin farklı bir versiyonu olduğunu gösterir ki gözlem ve silahlanma hakisinin farklı kullanımlarını gördükten sonra bu makul olurdu diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık