Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo uyanisla dönüşen ipleri, katakuri uyanişla dönüşen mochiyi kontrol edebiliyordu. Luffy rakibin bastığı noktayı lastiğe çevirip zıplatıp havadayken bam güm girişebilir. Trambolin misali. Hakisini onlara ekleyebilir mi ilk aşamada muamma. Kata ile dof ekleyebiliyordu ama bunu yapmayi luffy bilmiyor olabilir. Ama gorunen kadariyla luffynin haki havuzu rakiplerine gore düşük ya da teknikleri çok haki tükettiği için de çabuk bitiyor olabilir. Bu konuya bir çare bulması şart. Ama şu an hakiyi arttirmaktansa meyve power upı daha kısa sürede gerçekleşebilecek bir olay gibi geldiğinden meyve power upı bekliyorum

Doflamingo uyanisla dönüşen ipleri, katakuri uyanişla dönüşen mochiyi kontrol edebiliyordu. Luffy rakibin bastığı noktayı lastiğe çevirip zıplatıp havadayken bam güm girişebilir. Trambolin misali. Hakisini onlara ekleyebilir mi ilk aşamada muamma. Kata ile dof ekleyebiliyordu ama bunu yapmayi luffy bilmiyor olabilir. Ama gorunen kadariyla luffynin haki havuzu rakiplerine gore düşük ya da teknikleri çok haki tükettiği için de çabuk bitiyor olabilir. Bu konuya bir çare bulması şart. Ama şu an hakiyi arttirmaktansa meyve power upı daha kısa sürede gerçekleşebilecek bir olay gibi geldiğinden meyve power upı bekliyorum
Bu işin teknik kısımlarını anlamakta zorluk çekiyorum siz yine Maşallah baya bu şeylere hakimsiniz.

Luffy etrafını lastik yapabiliyor olsaydı adanın ortasına salıncak yapar sallanırdı. Bunu da yaklaşık 2 yıl önce benzer bir mesaj yazan kendime gönderiyorum. Teşekkürler sayın ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık