Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl yenilecek ki o zaman.Yada yenilmicek.
Yenilmeme durumu olası bir durum zaten benim gözümde. Masallardaki cadı işte Bigmom. Yüzyıllarca aynı lanetli bölgede yaşayan ve sadece bölgesine birileri girdiğinde harekete geçen canavarlar gibi bu kadın da. Manganın adı Op olmasa işin içinde büyü var diyeceğim neredeyse. Buna bulaşmayıp uzak duracaksın yani.

Gerçeten inanılır gibi değil. Koca Ananın fiziksel gücü tamamen iradesiyle mi bağlantlı bilmiyorum. Milyon voltaj yerken çizik yok ama üzgünken dizleri yere vurunca kanıyor. Demekki derisi veya kasları normal bir insandan farklı değil. Orda mangaka bize bir mesaj verdi hasar alabiliyor. Lakin kendine geldiği andan itibaren o kadar sağlam ki seride bildiğimiz hiçbir şey fazla zarar veremicek gibi duruyor. Bence bm'yi yenmek için önce psikolojik savaş verip kazanmak gerekiyor. @Raiden

Yenilmeme durumu olası bir durum zaten benim gözümde. Masallardaki cadı işte Bigmom. Yüzyıllarca aynı lanetli bölgede yaşayan ve sadece bölgesine birileri girdiğinde harekete geçen canavarlar gibi bu kadın da. Manganın adı Op olmasa işin içinde büyü var diyeceğim neredeyse. Buna bulaşmayıp uzak duracaksın yani.
Bu kadın Kk olmak istemiyormu illa kendi bölgesinden çıkacak.

Şundan bile çizik almadıysa bu kadında saçmalık derecesinde bir dokunulmazlık var demektir. Zaten Wb veya Kaido gibi yarası da yok. Mangaka öyle bir gösterdi ki tek hasar yiyeceği an Carmel Ana'nın fotoğrafının kırıldığı anmış gibi duruyor. Bunun dışında bu canavara hasar verilemez gibi duruyor.
Onda da kendi kendine veriyor zararı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık