Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne kadar çabuk Çarşambaya geldik yarın spoiler çıksa ne güzel olur.Bu kadar bekliyorum ilk defa bari ekşınlı sürprizli bir şey olsa.

İnşallah öyle olur lakin smoker sanın spoilerinde kata vs luffy gösterilmemiş.
Göstermiyorsa aksiyonu başka yerden sağlar elinde malzeme bol sonuçta.Luffy vs kata yi direk sonucami baglicak acaba onu merak ettim şimdi mesela kakao adasına elinde Luffy ile gelen bir katakurimi gorecegiz yada katakuriyi atlatıp adaya gelen bir Luffy mi yada her şeyi sonuna kadar mı gösterecek bilemedim.

teach çok küçümsüyorsunuz sevmediğiniz bir karakter olduğu için fakat en kötü 2 büyük meyveye sahib bm ile oluşabilecek bir vsde bm yeteneğini etkisiz kılıp gura gura gücü ile açıkçası ortalığı yarar çıkar kim ne derse desin. Adam zaten en iyi şeytan meyvesi sahip kişileri yakalamaya başladı sizcede bmyi şuan yakalayamazmi? komutanlar gittikce dağıldı gelse enkazı toplar gider.

teach çok küçümsüyorsunuz sevmediğiniz bir karakter olduğu için fakat en kötü 2 büyük meyveye sahib bm ile oluşabilecek bir vsde bm yeteneğini etkisiz kılıp gura gura gücü ile açıkçası ortalığı yarar çıkar kim ne derse desin. Adam zaten en iyi şeytan meyvesi sahip kişileri yakalamaya başladı sizcede bmyi şuan yakalayamazmi? komutanlar gittikce dağıldı gelse enkazı toplar gider.
Yürü be kim tutar seni :D:D(hiciv yok)

Öyle olmaz umarım çok sinir bozucu olur yoksa BM yi bence shanks yıksın ve adalet getirsin... Hemde devlerle olaylarıda var BM nin ki Shanks dev bölgesini yönetiyor diye biliyorum...

Teach meyvesini iptal etse dahi o ruh hastası BM'nin fiziksel gücü o kadar yüksek ki deprem ile öyle yaracağını düşünmüyorum. Zarar verir ama menzilli saldırıyla yıkılcak gibi durmuyor. 5 yaşındayken bile boynuna inen kılıç kırılıyor hemde dev tarafından. Anca depremi Wb'nin giant Ronse veya Teach e kullanma şekliyle kullanırsa bir hasar vereceğini düşünüyorum.Bm ye bu kadar yaklaşmak ta bir nevi intihar :)

Teach meyvesini iptal etse dahi o ruh hastası BM'nin fiziksel gücü o kadar yüksek ki deprem ile öyle yaracağını düşünmüyorum. Zarar verir ama menzilli saldırıyla yıkılcak gibi durmuyor. 5 yaşındayken bile boynuna inen kılıç kırılıyor hemde dev tarafından. Anca depremi Wb'nin giant Ronse veya Teach e kullanma şekliyle kullanırsa bir hasar vereceğini düşünüyorum.Bm ye bu kadar yaklaşmak ta bir nevi intihar :)
Şundan bile çizik almadıysa bu kadında saçmalık derecesinde bir dokunulmazlık var demektir. Zaten Wb veya Kaido gibi yarası da yok. Mangaka öyle bir gösterdi ki tek hasar yiyeceği an Carmel Ana'nın fotoğrafının kırıldığı anmış gibi duruyor. Bunun dışında bu canavara hasar verilemez gibi duruyor.

Şundan bile çizik almadıysa bu kadında saçmalık derecesinde bir dokunulmazlık var demektir. Zaten Wb veya Kaido gibi yarası da yok. Mangaka öyle bir gösterdi ki tek hasar yiyeceği an Carmel Ana'nın fotoğrafının kırıldığı anmış gibi duruyor. Bunun dışında bu canavara hasar verilemez gibi duruyor.
Nasıl yenilecek ki o zaman.Yada yenilmicek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık