Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BB konusunda katılıyorum ama bu KH konusunda katılmadığım bir nokta var. Sonuçta KH'nin anlık versiyonu bile bir saniye de olsa geleceği gösteriyor. Amirallerin KH'si çok gelişmemiş olsa bile -elbette belli bir seviyededir- saldırı anında kullanıp elemente dönüştürüyorlardır. Ben Kata gibi bir karakterin bir daha karşımıza zor çıkacağını düşünüyorum. Belki Shanks olabilir. Vücudu falan normal insan. Yonkou ise bir şeyde aşmış olması lazım.

Aynen. Bir hamle sonrasını görmek ileri düzey gözlem haki değildir. Ben de amirallerin Kata kadar ileri düzey gözlem kullanabildiğini düşünmüyorum. Bana göre her sağ kolu amirallerden farklı kılacak, özel ya da ileri düzey bir yeteneği çıkacak.

Rayleigh temellerini öğreteceğim falan demişti sanki Luffy'e. KH'nin ileri düzeyi varsa BH'nin de vardır. Onu ben de merak ettim. Nasıl açıklayacak bakalım? Bence ne kadar yok gelmez deseler de bir uyanış ve bu haki olayı için zaman atlaması gelecek.
Zaten en başta kral haki kullanımı daha sonra da -silahlanma hakisi kalkanı- ile hakilerin farklı kullanımları olduğu belliydi.

Sadece ezikleri bayıltan bir güçten kimse tırsmaz misali.. Tahminime göre Kaido ya da Kaido'nun sağ kolu da silahlanma hakisinde çok ileri düzey bir kullanıcı çıkacak. Beckmann'ın ise kral hakisi çıkacak :good:

Ona ekliyor da kafese ekleyip eklemedigi mevzusu vardi.Kimisi ekleyemez çünkü bağımsızlaşmış falan diyorlardi.Keza Amirallerin de saldırilarina haki eklenemeyeceği söyleniyordu.

Bu bölüm ile bu görüş de ortadan kalkar herhalde.
Uyanış yapmış ve ellerinde hala mochi var, o yüzden kendinden ayrı düşünemeyiz, Dof'un uyanışta iplerin ucuna haki eklemesi gibi :bilmem:

Ona ekliyor da kafese ekleyip eklemedigi mevzusu vardi.Kimisi ekleyemez çünkü bağımsızlaşmış falan diyorlardi.Keza Amirallerin de saldırilarina haki eklenemeyeceği söyleniyordu.

Kalkması için bir sebep yok. Ekleyip eklemediği belli değil.

Bu arada bölümü okuyamadım ama Kata Dof'un önüne geçti gibi. Kabul etmek gerek.

Bence bu bölümle birlikte G4 Luffy tam anlamıyla rüştünü ispatlamış oldu. B.hakisiyle savunma yapsa dahi Katakuri bir adamdan bile fena kan alıyor. Önceden de söylemiştim. G4 cidden çok ekstrem bir güç. Neden bu kadar handikapa sahip olduğunu bir kez daha anlamış olduk bu gücün. Bu bir.

Gelelim ikinciye. Kata'dan amiral olmaz ağalar. K.hakisi sayesinde amiral savunması dediğimiz şeyi amirallerden bile iyi yapıyordur büyük ihtimalle ama amirallerdeki o yıkıcılığı hala görebilmiş değiliz bu adamdan. İşin bir de dayanıklılık boyutu var. Bu konuda da amirallerle boy ölçüşemeyeceğini düşünüyorum.

Neyse işte, Katakuri cidden harika bir karakter. Sırtını yere getirmemek için yaptığı hamle bile efsaneydi. Lakin arc boss'larına fazla kapılmamak lazım. Mangaka fişini çekecek bu adamın. Ne kadar sağlam karakter olsa da Katakuri de bir basamak, çoğu karakter gibi. Çok takılmayın yani.

Kafes için bir şey diyemem. Mutlak bir kafes anlamında meyve gücü de olabilir. Kata'dan bağımsız mı pek anlaşılmıyor. Ama Dof'un ki ile aynı gibi.

Amirallerin konusu ise doğada bulunan elementlere haki eklenemediği ve bunun örneği olmadığı hakkında görüşü vardı Smoker'in ama Mochi onlardan farklı yine görmüş sayılmıyoruz sanırım.

Uyanış yapmış ve ellerinde hala mochi var, o yüzden kendinden ayrı düşünemeyiz, Dof'un uyanışta iplerin ucuna haki eklemesi gibi :bilmem:
Kalkması için bir sebep yok. Ekleyip eklemediği belli değil.

Bu arada bölümü okuyamadım ama Kata Dof'un önüne geçti gibi. Kabul etmek gerek.
Katakurinin kullandığı mochinin vücut ile bir bağı yok.Haki eklemiş ise eğer amiraller de element saldırılarına gayet haki ekleyebilir.Türkçesi bir çiksın da belki bir ip ucu vardir gözden kaçan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık