Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Off ne Dofmus arkadas. Bolum tamamen dovus diyorlar. Katakuri ise baska bir sey deniyor. Hemen gaza gelmeyelim. Ben de sinirlendim ama bekleyip gorelim.

Adamlar sanji paşa paşa itaat etsin uğraşmayalim derdindeydi. Luffyler oldukten sonra nede evlensin puddingle? Sanjiyi öldürdükten sonra hallederiz diye öldürmediler. Es kaza öğrenirse uğraşırız diye. Gayet mantiği var yani bu olayin diğer husus ise bu arc çok şans olayi dondu kabul ediyorum ama verdiğin ornek en şansa bağlanmayacak şey yildirim absurt bir guc değil ki sansa bak luffynin tayfada yildirim kullanabilen biri var densin. Bunu soyluyorum
Naminin Zeusu avladığı yeteneği yıldırim değil, bulut. Zeusa bulut yediriyor Nami. Op evreninde bulut kullanan kimse yok. Zeusu kimse öyle kontrol edemez. Dunyada tek bir kişi var ODA Luffynin tayfasında. :)

Zayıf noktadan başka şey bu adamı paklamaz demiştim ama bu kadarını da bekleniyordum... kaido yu da Keloğlan filmindeki gibi gıdıklamasa bari... hop gıdı gıdı gıdı.
:hhh: kahkahalar atarak güldüm ya harika yorum. gıdı gıdı gıdı :hhh: gerçekten katakuri de durum böyleyse Kaido bunları çiğ çiğ yiyecek. :hhh::hhh:

Bir şey daha ekleyeceğim Katakuri beyciğimiz açıkmış ya olmaz ya hani o sofrada et varsa olay bitti zaten. Konu kilit :hhh::hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık