Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıldırımı herkes Nami gibi kullanmıyor yalnız.Nami yıldırım yiyeceği gibi şeyler yapabiliyor.Yıldırım bulutu oluşturuyor vs.Yıldırımı kimisi sadece kılıcına veriyor.Yani herkes Zeus'u ekarte edemez bence.

Düğün olunca Sanji ve germayı sonrada Luffy'leri öldüreceklerdi değil mi ? Ama öyle olmadı Jinbei geldi Luffy kurtardı yine.Buna şans dememde ne var ?

Dediğinde Luffy tarafına avantaj sağlar sonuçta germa ölmedi ve görünende Luffy'lerin yanında olucak gibi.:/ Bence de uzar ve sıkar.
Jinbeinin gelmesi tamamen şans değil. Bak tamatebako %100 şans başka hiçbir faktör yok. Ama jinveiye luffynin yaptığı bir yatirim var. Jinbeinin luffyye vefa borcu var. Bu tarz durumlar batmiyor bana. Hep luffy mi arkadaşlarina yardim edicek ? Olay aslinda su: Luffy zor durumdaydi arkadasi geldi kurtardi.

1-BM çok mu sadık sözlerine ? Gayette öldürebilirlerdi.

3-Herkesin hayatta şansı vardır.O dediğine BM'nin şansı diyebiliriz.Luffy'de bu biraz daha baskın çıkıyor bana göre.Şu dediklerim sadece bu arc içinde olanlar.

Pedro'nun ölmesi bir şans değil ama.Adam kaçamayacaklarını anlayıp feda etti kendini.Tamete ile ilgili dediğine de katılmıyorum.Kaçıcaklar dediysek 2 snde değil tabii ama o kadar düşman tarafından etrafları sarılıyor ve bu düşmanlardan 3'ü çok sağlam.Ona rağmen kaçmaları için bir şans doğdu.Uğraşıp uğraşmamaları önemli değil yani o an için bir şansları oldu.
Kurgudan ibaret sonuçta bir hikaye okuyoruz. Anton Çehov'un deyimiydi sanırım sahnede görülen silah patlar diyordu. Aynı mantık kutu kaç yüz bölüm önceden gösterildi, bir yerde patlayacaktı.

Jinbeinin gelmesi tamamen şans değil. Bak tamatebako %100 şans başka hiçbir faktör yok. Ama jinveiye luffynin yaptığı bir yatirim var. Jinbeinin luffyye vefa borcu var. Bu tarz durumlar batmiyor bana. Hep luffy mi arkadaşlarina yardim edicek ? Olay aslinda su: Luffy zor durumdaydi arkadasi geldi kurtardi.
Bakış açısı diyeyim o zaman hacı.Çünkü ben öyle görmüyorum.Yatırımı var diye şans olmuyor mu yani ? BM gibi bir kadın hele sözüne sadık olmayan bir kadın öldürebilirdi Luffy'i.Sanji kim ki BM ile anlaşma yapıcak çapta ?

Kurgudan ibaret sonuçta bir hikaye okuyoruz. Anton Çehov'un deyimiydi sanırım sahnede görülen silah patlar diyordu. Aynı mantık kutu kaç yüz bölüm önceden gösterildi, bir yerde patlayacaktı.
İşte bir yerde patlayacaktı ve en patlaması gereken anda patladı.Görünen bu.

Kesonlikle. Birde özellikle buna dikkat çekiliyor. Zaten daha patlamadan kac bolum once diyorduk plan tutmayacak tamatebakko kurtqracak bizimkileri diye. İstese oda çizmezdi. Özellikle şansını vurguluyor.

En azından kendince mantıklı açıklamalar bulmaya çalışanları niye aşağılıyorsun :( Keşke bu kadar ötekileştirmeseniz insanları be :(
Hacı benim lafım mantıklı açıklama bulmaya çalışanlara değil zaten. Oda belirli bir mantığa göre çiziyor, millet de onu bulmaya çalışıyor, burada sıkıntı yok. Ama mantığı kötü kurmuşsa veya saçma şeyler varsa bunları söyleyebilmeli kişi. Körü körüne savunmamalı veya "mantığı bu işte niye zorluyorsunuz" , "beklenti yükseltiyorsunuz sonra mangaka suçlu oluyor" dememeli. Her bölüme çok iyi verenden kastım o. Adam iyi bölüm de çiziyor, kötü bölümde. Fanı gene ol ama eğriye de eğri de. Şurdan bakarsan düz gözüküyor, sizin gözünüz bozuk falan deme:D.

Croconun Luffyi kurutması
Luccinin Luffyi delip bırakması
Enerunun Luffyi delip aşağı atması
Dofun Luffynin elini bağlayıp aşaģı atması
Katanın Luffynin uzerine ağırlık koymasi
...
:(
Kata'ya kadar ben de destekledim.

Adamın ağzı görünmüş. Ağzının Doffy'nin gözlükleri gibi gizem olarak kalmasını bekliyordum. Şimdi imaj olarak Doflamingo-sama, Katakulli'nin önüne geçti. Dof > Katakulli. :)

Ayrıca bütün sırrı bozmuş yiaa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık