Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boyle bir savas gerceklesmeyeceginin ben de bilincindeyim. Yalnizca bu cizdigi sahneler, Luffy'nin zor durumlardan kurtulmasini saglayan etkenler hep bu gibi ozelliklere baglaniyor. Oda, mugiwara tayfasini isin icinden cikarmak, ilerlemelerini saglamak icin bu tarz basit seyler ciziyor, karakterleri ve ozelliklerini buna gore yaratiyor. Tum BM arci bu sans ve sacmaliklar silsilesi uzerine kurulu.
Ben buna katılmıyorum. Bence luffynin kafası farkli calisiyor o kadar. Her zaman etraftaki her imkani kullanarak dövüştü. Sadece sorun çözmeye odaklı yöntemi takmiyor. Yenebilecek sey ise ye. Morianin golgeleri yuklen indir ozu. Arlongun dişleri sivriyse tak ısır. Enel düşüncelerini okuyosa düşünme. Her an çözüm düşünüyor. Disardan garip gozuktugu icin biz yadirgiyoruz sadece

Bakalım Katakuri nasıl yedi darbeyi ve ne kadar uçtu...
Örneklerin yanlış. Dof doğru ama Cracker'in kuklası kong gun yiyor kıng gun değil. Koca Ana'yı hatırlamıyorum bakayım ona ne atmıştı?

Bu Kata'nın ''mükemmelliyetçiliği ve şeker düşkünlüğü'' bende Koca Ana gibi bi bilinç kaybı yaşayabileceği şüphesi uyandırdı. Hiç sırtının yere gelmemesinin ve dakikliğinin bozulmamış olmasıda bu yüzünün gün yüzüne çıkmamasını sağlamış olabilir. Suratına koca ana kızdığı içinde peçelenmiş belliki. Suratını Koca ana ve büyük kardeşleri biliyordur sadece. Suratının açılması dışında 1-2 tetikleyici etmen dahilinde belki delirir şüphesi var bende... Lufy'nin bu vs yi kazanma şansı anca bu şekilde olabilir yoksa Lufy, kata için Haki geliştirmelik fare kıvamında :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık