Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet, Logia türü bir meyveydi. Özellik olarak mochi ile aynı sayılır. Tek farkı, o meyvenin hem sıvı hem de katı formu var. Yani istediği zaman kendini sertleştirebiliyor.
Smo-yan Gasperdeydi değil mi?
Hatırladıım zayıflık undu. Un katınca taş kesiliyordu. Kata'da böyle olabilirmi acep. Sıcak çay yerine un mesela.

Mantıksız böyle şey olamaz da değilim ben. Evet benzerlik ve tekrarlar rahatsız edici boyutta ama bir şekilde beğendirdiyor Oda. Benim rahatsız olduğum Kata'yı alabilecek güçte olduğunu görmek istiyorum Luffy'nin. Ama gidişat öyle değil diye gözüküyor : (
Beklendim G4 ile denk olması ufak bir power upla kazanması yönünde/ydi.
Neyse bakalım nasıl şekillenecek olaylar.
Cracker'i cok kısa zaman önce Nami yardımı ile yendi. Üstüne bir sürü darbe aldı, sıkıntı ve yorgunluk yaşadı. Küçük çaplı handikaplar olmazsa benim icin gerçeklik etkisi azalır. Gerçi beni de kralların hakisi ile ilgili bir numara gelmedikçe, hiçbir güç gösterisi de etkilemeyecek.

Adam çıkmış ordan gelmiş sen ne diyorsun? İşi bitmemiş işte. Yoksa Kata belli bir süreliğine Luffy'den kurtulmuş. Size göre devde Luffy'den güçlü. Dev Luffy'i alıp kayanın altına koydu ne diyelim yani? Kata kendisinin bile etki edemeyeceği bir şekilde Luffy'i bir kütlenin altında sıkıştırmış işte. Etkisiz hale getirmemiş yanılmışsın sadece kabullen. Zor değil aksi olursa ben de kabullenirim.

@twei

Evet Kata'ya etki edemiyor o bakımdan etkisiz kaldı. Ama forumda etkisiz hale getirildi den kasıt bu değil. Forumda ki etkisiz hale getirilmeden kasıt tamamen yenilmesi. Öyle bir adamı kayanın altında bırakıp gitmesinde bir mantık göremiyorum ben. Benim karşı çıktığım bu.
Off off :D

Diyelim birini kelepçeledim o sıra etkisiz hale geldi ardından dönüp çay içtim ve etkisiz hale gelen kendini o halden kurtardı.

Neyse bölüm çıksın zaten o el vurma olayını gösterip bakın etkisiz hale gelmedi dediğin an tartışma bitmişti benim için :bilmem:

Luffy'ye enerji değil dinlenme lazımdı. Zaten karnını güzelce doyurmuştu Bege'in mekanında. Ondan sonra aman aman enerji de harcamadı zaten. Luffy'nin sıkıntısı vücudunda biriken hasar, yorgunluk ve stres idi.
Haklı olabilirsin bence de öyle enerjisi var ancak millet bugüne kadar hep enerjisi yok diye tartıştı, bundan dolayı öyle yazdım.

Cracker'i cok kısa zaman önce Nami yardımı ile yendi. Üstüne bir sürü darbe aldı, sıkıntı ve yorgunluk yaşadı. Küçük çaplı handikaplar olmazsa benim icin gerçeklik etkisi azalır. Gerçi beni de kralların hakisi ile ilgili bir numara gelmedikçe, hiçbir güç gösterisi de etkilemeyecek.
Harbiden gelsin artık şu kralın iradesi,çöp bayıltmakdan başka yerlerdede görelim,bu gidişle shanksı bekleyeceğiz gibi:D

Küçük bir yardım çayla falan daha fazla mochi yer ve tankman olur falan. Ama KH Kata'nın çok büyük bir gücü.
Tabi bu yorumum KH'yı artık etkin kullanmıyor varsayımı üzerine kurulu

O kadar temkinli davranıp mükemmelliyetçi olan -sadece yemek konusunda değildir herhalde işini bitireceğim diyorsa takıntı yapar bitirir- geleceği gören birisi Luffy'i o hâle sokup yemek molası verecek öyle mi? "Hadi lan oradan" derler Mangakaya. Gereksiz uzattığını fark etti, Luffy'i böyle bir hâle soktuğu için üzüldü ama bu kadar iyi çizdiği bir karakteri kendi kişiliğiyle çeliştirdi. Akainu'yu ne kadar az çizerse o kadar iyi benim için. Buradan ben onu anladım.

Çay ne olur sence?

Luffy Mochi yemeye devam edip boğazı tıkanınca içer herhalde. Öyle bir şey olursa itirazım olmaz.
Luffy'nin dövüşlerine akıl sır ermiyor. O yüzden Oda nasıl bir saçmalık peşinde bilemicem. Umarım çayla ilgili herkesin beklediği şey olmaz. Tek temennim bu şu an.

Bu arada Oda seriyi bitirme konusunda hayli bencil davranıyor. Nasılsa Japonya'da yaş ortalaması 853 diyerek dünyanın geri kalanını umursamıyor.

Bölüm gelir gelmez kötüye basacam. Böyle boş beleş bölüm olmaz yahu :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık