Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Italya da iken Vatikan a gitmiştim. Orada Papaların seçilsiği Sistin Şapeli var. Resim veya video çekmek tamamen yasak. Dakika başı sessiz olun ve resim çekmeyin diye uyarı yapılıyordu. O zaman bende ı phone 4S vardı. Kamera modunu açtım ses açma tuşları ile bakmadan çekiyorum. Elim ceplerimin hizasında tabi. Bir sorunla karşılaşma ihtimaline karşı telefon zaten cebimdeymiş gibi davranacaktım. Tam çıkışa doğru soğukkanlılığımı kaybettim. Elimde telefon varken güvenlik görevlileri beni gördüler. Önümde bittiler hemen. Dediler telefonunu aç. Dedim neden dediler resimleri inceleyeceğiz. El mahkum açtım. Galeriye girdim. Bana şuradan ötesini sil dediler. Sildim... ama içimden sırıtıyordum ı cloud vardı. Sonra çıkarken zafer kazanırcasına bir nida ile ı cloud yedeklemelerine bakayım dedim. Meğerse 2 kat hafıza gidiyor diye kapamışım. Ama iadam orada beni hapis ile tehdit etmişti. Vatikan bir ortaçağ ülkesi olduğu için o an odum bir şeye karıştı. Ayrı devlet ayrı hukuk. Engizisyon cezaları... :) spoiler sızdırmak zor iş arkadaşlar...

Oda, dört ya da beş bölüm önden gidiyormuş güncelden.
Bunu hep söylüyordum kanıtlanmış oldu. Millet zannediyor ki Oda hep ucu ucuna yetiştiriyor. Öyle şey olabilir mi, tabiki de bir kaç bölüm önde olacak. Ara verildiği zaman millet süper bölüm bekliyor. Yanlış düşünce bu. Oda ne yapacak dur ara verdim. Şimdi bunu telafi etmek için süper bölüm mü koyayım diyecek. Ondan hep dedim aradan sonra beklenti yüksek olmasın diye.

Bunu hep söylüyordum kanıtlanmış oldu. Millet zannediyor ki Oda hep ucu ucuna yetiştiriyor. Öyle şey olabilir mi, tabiki de bir kaç bölüm önde olacak. Ara verildiği zaman millet süper bölüm bekliyor. Yanlış düşünce bu. Oda ne yapacak dur ara verdim. Şimdi bunu telafi etmek için süper bölüm mü koyayım diyecek. Ondan hep dedim aradan sonra beklenti yüksek olmasın diye.
Muhtemelen o araları hem dinlenmek yani bir şey çizmemek için hem de gelecek 3 hafta boyunca çizeceği 3-4 bölümün kurgusunu hazırlamak için veriyor. Neticede bu adam dinlenmesin mi argadaş...

Adam 4-5 bölüm önden gitse de değişen bir şey olmaz, vereceği ara da hastalık vb. olmadığı müddetçe 1-1.5 ay önceden bellidir. Yani adam araya göre bölüm çizebilir. Ara öncesini aşırı bir cliffhanger ile bırakıp sonra da güzel bölüm çıkartabilir. Verilen bu bilgiyle, o arkadaşların düşüncesi yanlışlanamaz.

Adam 4-5 bölüm önden gitse de değişen bir şey olmaz, vereceği ara da hastalık vb. olmadığı müddetçe 1-1.5 ay önceden bellidir. Yani adam araya göre bölüm çizebilir. Ara öncesini aşırı bir cliffhanger ile bırakıp sonra da güzel bölüm çıkartabilir. Verilen bu bilgiyle, o arkadaşların düşüncesi yanlışlanamaz.
Yalnız unuttuğun bir şey var Oda'ya göre güzel veya güzel olmayan bölüm diye bir şey olamaz ki. Adam her bölümü özene bezene çiziyor, kafa yoruyor. Aradan sonra güzel bir bölüm vereyim demez yani.

Oven da olabilir aslında. Sanji'nin ateş çıkarma yeteneği ile Oven'in ısıtma muhabbetinden ilginç şeyler çıkabilir.
Daifuku'ya karşı güçsüz olduğu şeklinde yorumlar yapılmasına sebep olan sahne vardıya ondan dolayı temiz bir dövsün istiyorum. Peros'un antisi olabilecekken. Oven'e üstün gelmesi daha iyi olur tabi. Ovenle dövüşürse gen muhabbeti çıkar Sanji'nin alevi level atlar gibi geliyor bana.

Tabi hiç dövüşmeme olaslığı da var maalesef : ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık