Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında olay tesadüf eseri oldu. Bu arkadaş One Piece nedir bilmezdi. Japonya'ya yerleşti iki sene önce falan. Birkaç ay önce bana dedi "benim hatun senin sevdiğin şu korsanlı çizgi romanın baskısını yapan yerde çalışıyormuş" diye. Oradan bağlandı olay. Dediğine göre kasada çıkacak birkaç bölüm varmış zaten. Değişen yer olursa düzeltme yapılıyormuş. Oda, dört ya da beş bölüm önden gidiyormuş güncelden. Kız sekreterlik yapıyormuş aslen, getir götür işi olursa göz atma imkanı buluyormuş. Geçen haftaki son sayfayı telefonla çekip, arkadaşıma göstermiş. Bu hafta sayfa görmemiş, kızdan duyduğunu anlattı.
Oda ara verdi olayı saçma o zaman.:) Değil ara veriyordur da direk bölümle alakası yok. Zaten halı hazırda var bölümler.

Aslında olay tesadüf eseri oldu. Bu arkadaş One Piece nedir bilmezdi. Japonya'ya yerleşti iki sene önce falan. Birkaç ay önce bana dedi "benim hatun senin sevdiğin şu korsanlı çizgi romanın baskısını yapan yerde çalışıyormuş" diye. Oradan bağlandı olay. Dediğine göre kasada çıkacak birkaç bölüm varmış zaten. Değişen yer olursa düzeltme yapılıyormuş. Oda, dört ya da beş bölüm önden gidiyormuş güncelden. Kız sekreterlik yapıyormuş aslen, getir götür işi olursa göz atma imkanı buluyormuş. Geçen haftaki son sayfayı telefonla çekip, arkadaşıma göstermiş. Bu hafta sayfa görmemiş, kızdan duyduğunu anlattı.
Ne güzel tesadüf bu ya. Eli değmişken arc birkaç bölüme bitiyor mu ona da baksaymış. :oleyo2:

Ne güzel tesadüf bu ya. Eli değmişken arc birkaç bölüme bitiyor mu ona da baksaymış. :oleyo2:
Kız buna kimseye söyleme demiş. Orada çok sıkı tutuyormuş adamlar bu spoiler işini. Hapis cezası bile alabilirmiş sızdırdı diye. O yüzden "bazen yanlış spoiler gelebilir, içerden bilgi verildiği belli olmasın diye" dedi.

Kız buna kimseye söyleme demiş. Orada çok sıkı tutuyormuş adamlar bu spoiler işini. Hapis cezası bile alabilirmiş sızdırdı diye. O yüzden "bazen yanlış spoiler gelebilir, içerden bilgi verildiği belli olmasın diye" dedi.
Normal. Hiç vermemesi kendi hayrına olur. Gerçi buradan bir sonuç alamazlar.

Kıza da helal olsun, ben olsam babamın oğluna bile çekip atmam. Kız nasıl seviyorsa artık : ))

Dolaylı yoldan rn az 50-60 kişiye söylemiş oldu :D

Funduska

Luffy, Doflamingo ve Cracker karşısında sınırını zorlamak durumunda kaldı, şayet Dördüncü Vites'ten daha güçlü bir tekniği yok ise.

Şimdi benim arkadaşım bölümü görmemiş, kız arkadaşının söylediklerini aktardı. Geçen hafta kendi sadece son sayfayı görmüştü, bana "Luffy, Katakuri'ye vuruyor (çeneye tekme) ve Katakuri farklı bir forma giriyor (Kare Mochi)" demişti.

Bu arada çok sorulduğu için açıklayayım kaynağımı. Arkadaşımın kız arkadaşı, Shonen Jump için baskı yapan matbaada görevli birisi. O sayede bazen erken erişimi oluyor.
Ben öyle kız arkadaşa kul köle olurum :sapkali: Bizimkiler de ancak bizi aldatsın,arkamızdan konuşsun,para derdine düşsün yazık yazık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık