Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri hala amiral seviyesinde bi yıkım gücü göstermedi. Luffy g4 açtığı zaman amiral seviyesi olduğunu gösterebilir ama şuana kadar gösterdikleriyle amiral seviyesi değil bence de. Hız ve kenbunshokusu iyi olsa da meyvesi hasar gücünü logialar kadar arttırmıyor. mızrağı fena değil amirallerin ölümcüllüğü farklı seviyede.

Kizarunun lazerinin delemeyeceği bişey görmedik. aokiji karşısında dayanıklılığın önemi yok adam jozuya 1 kere vurmadan sadece dondurarak yendi. Akainu nereye vursa yok ediyor. 1-2 defa açık yakalasa dövüş biter.

Dof amiraller kadar ölümcül değil. Adam iplerle ayakta tuttuğu hakisiz luffy'i bile öldüremedi. Amirallerden herhangi biri çok rahat tek atardı luffy'e orada.

Kata g4'e denk dövüşürse amiral seviyesi derim ben. Ama kong gun kata'ya fazla gelirse amirallerin bi tık altında derim.

bölümü tekrar okudum ama germa sahnelerinde judge u göremedim. Acaba bu gıcıklar robot oldukları için hala sanjiyi dövme planı yapıyor olabilirler mi ? Yoksa neden kurtarmaya çalışsınlar ki kendilerini kurtarsalar yeterli.

Mochi gayet ölümcül, yapışkan sünen bişey boğazda kalsa ölüyon la. Japonlar ölüyormuş en azından.

G4 zaten bana göre g2 formunun hakiye sıkıştırılmış hali.Yine dumanlar çıkıyor farkettiysen aslında üst versiyonu da denebilir.O dediğin zor bence.

:ehe:
Kaslara hava basıyor yahu ne aynısı. O kadar güç elde etmesinin nedeni bu zaten. Deri altındaki yüzlerce kas şişiyor plates topu gibi bi de üstüne haki ekliyor ki katlanarak artıyor :/ G2'nin kaynağı vücudundaki kullanılabilir enerji, G4'un kaynağı direk haki.

Katakuri hala amiral seviyesinde bi yıkım gücü göstermedi. Luffy g4 açtığı zaman amiral seviyesi olduğunu gösterebilir ama şuana kadar gösterdikleriyle amiral seviyesi değil bence de. Hız ve kenbunshokusu iyi olsa da meyvesi hasar gücünü logialar kadar arttırmıyor. mızrağı fena değil amirallerin ölümcüllüğü farklı seviyede.

Kizarunun lazerinin delemeyeceği bişey görmedik. aokiji karşısında dayanıklılığın önemi yok adam jozuya 1 kere vurmadan sadece dondurarak yendi. Akainu nereye vursa yok ediyor. 1-2 defa açık yakalasa dövüş biter.

Dof amiraller kadar ölümcül değil. Adam iplerle ayakta tuttuğu hakisiz luffy'i bile öldüremedi. Amirallerden herhangi biri çok rahat tek atardı luffy'e orada.

Kata g4'e denk dövüşürse amiral seviyesi derim ben. Ama kong gun kata'ya fazla gelirse amirallerin bi tık altında derim.
+++++++++ ben Markodan sonra sağ kollar amiral seviyesi yonkou daha üst seviye diyordum. Jacki gördüm. Jack sağ kol değildir o bu seviyedeyse kaidonun sağ kolu kesin amiral dedim. Katayı gördüm ve dedimki sağ kollar amiral edemez kesin dedim. Bir amiral ölümcülüğü yok katada dediğin gibi. Yani tamam karizma güçlü felan eyvallah ama amiralların yetenekleri titretir Ada'mı yani eski amiral saka ile katayı yan yana koyuyorum. Saka Olsa şurda luffy tek darbede salavat çekmeye başlardı. Kata abandı abandı abandı sonuç ? Eski amirallerden birisi luffye bu kadar vursa düşünemiyorum bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık