Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğru söyleyin gizli kaynaklardan Ryokugyu hakkında vahiy mi geliyor
Bi konu açtım onunla ilgili reis. Kizaru ortada, Fuji ılımlı, bu Amiralin ise Sakazuki gibi psikopat, yozlaşmış adaleti savunan tam bi sayko çıkması kuvvetli muhtemel. Benim tahminime göre sıkıntılı efsanevi Zoan türü meyvesi olacağını düşünüyorum. Beklentilerimizi sonuna kadar karşılacak diye düşünüyorum.

Yalnız bahsettiğin adam sıradan bir Yonkou değil. Efsanevi bir korsan ve bu serinin en güçlü adamı. Şöyle varsay; Yaşlının da hasta hali ile MF'de savaşıyor ve ona rağmen BB gelmese adayı kendisiyle bir götürecek. Genç ve zirve haline var sen düşün. Ek olarak en büyük sıkıntı da meyvesi. O kadar sakat bir meyve ki dünyayı yok edecek meyve diye geçiyor. Bu kadar hazırlık yapılması da 'Yonkou' için değil 'Efsanevi Korsan ve Gura Gura no Mi' için hazırlık yapılıyor. Arada ki farkı es geçip Yonkou>Amiral demek mantıksız.

Başkan sen yanlış anlamışsın.
Ben orada yaşlı wb. e karşı bütün donanma ve şibuk lar derken wb. in gücüne değindim.
YOUNKO denince tayfa, rayleigh vs hariç herkes tırsıyor YOUNKO amiralden güçlü olmasa mf da shanks nasıl bitirsin savaşı. Diyeceksinki şimdi adamlar yeni savaştan çıktı. Ya bunların 10 gün savaştığı bir manga okuyoruz.

Bana göre YOUNKO amirallerin üstünde.
Greenbull u bilmiyoruz ama ishho gibi amiral var şuan doffy nin gider yaptığı sallamadığı. Kesin greenbull kof çıkar aynı issho gibi.

@Smoker buggy uyanış yapsa nasıl olur acaba :hhh:fikrin varmı

Artık haftaya G4 show var gerçekten de bu arkın bossu katakuriydi.Yenilecek mi yada berabere bitirip ilerde zoro ya git şunla sen oyna ben Big Mom a dalacağım mı diyecek merak ediyorum.2. şık daha iyi bence çünkü Luffy Big mom a senin için geleceğim dediğinde Zoro kimle dövüşecek ortalarda gözükmeyen smotty ile mi..... Bakalım göreceğiz. Bu arada Oda Pandamanı da iyi trollemiş son sayfada :)yeni farkettim.

water 7'ı hatırladığını varsayıyorum lucci ve ekibi güya luffy ve zoro'yu madara edip enies lobby gittiler sonrası malum.Bu arcda böyle bir arc benzerlikler mevcut ama tek birşey farklı diyebilirim o da luffy tayfa hariç herkesin basiretini bağlayacak.
sadece water 7 değil diğer arclarda da örnekler verilebilir fakat bizde istiyoruz yenmesini katakuri karşısındaki dayanıklılığınıda gördük yenmesi kesin gözü ile bakıyorum. KK olucak adamın sürekli samar yemesi ensonda power up alması artık sıkıyor. Bm ile arasındaki güç farkı bariz açık ortada nasıl yonkou düşürmeyi planlıyor ?

sadece water 7 değil diğer arclarda da örnekler verilebilir fakat bizde istiyoruz yenmesini katakuri karşısındaki dayanıklılığınıda gördük yenmesi kesin gözü ile bakıyorum. KK olucak adamın sürekli samar yemesi ensonda power up alması artık sıkıyor. Bm ile arasındaki güç farkı bariz açık ortada nasıl yonkou düşürmeyi planlıyor ?
İttifak mevzusu bundan dolayı çıktı aslında.

Luffy şuan kafa tuttuğu rakiplerin karşısına çıkıp tek başına yenebilecek seviyede değil.

Ama zaten seriyi incelediğimiz zaman şunu görüyoruz ki bunu yapabilen tek tayfa Roger Pirates olmuş. Roger gerçekten ayak bastığı yerde eze eze geçip gitmiş. Kendisinin dövüş konusundaki kabiliyeti ve haki seviyesi zaten belli olmuyor mu buradan?

Şuan Kaido'ya danaya girer gibi girmeyi düşünüyorlar. Minkler, Law, Marco, Wano'daki Samuraylar, Hasır Şapkalar filosu vs...

Luffy illa 1 vs 1 dövüşecektir birileriyle ancak kendisinden ezici bir üstünlük kurmasını beklemek hâyâl olur.

Not: Marco ne alaka onu hiç anlamadım, bilenler beni aydınlatabilir mi?

İttifak mevzusu bundan dolayı çıktı aslında.

Luffy şuan kafa tuttuğu rakiplerin karşısına çıkıp tek başına yenebilecek seviyede değil.

Ama zaten seriyi incelediğimiz zaman şunu görüyoruz ki bunu yapabilen tek tayfa Roger Pirates olmuş. Roger gerçekten ayak bastığı yerde eze eze geçip gitmiş. Kendisinin dövüş konusundaki kabiliyeti ve haki seviyesi zaten belli olmuyor mu buradan?

Şuan Kaido'ya danaya girer gibi girmeyi düşünüyorlar. Minkler, Law, Marco, Wano'daki Samuraylar, Hasır Şapkalar filosu vs...

Luffy illa 1 vs 1 dövüşecektir birileriyle ancak kendisinden ezici bir üstünlük kurmasını beklemek hâyâl olur.

Not: Marco ne alaka onu hiç anlamadım, bilenler beni aydınlatabilir mi?
unutmayalım ki yonkou denizci karargahı ve matijoest var sırada ittifaklar anca toplu savaşta ihtiyac olucak mf gibi marco orda devreye giriyor fakat Bm > luffy buda aradaki güç farkı bariz sen burda bm düşürmüyorsan kaido nasıl düşüncen 1 1 vsde şuan yetersiz bm tek yumrukta yamulttu bizimkini açık ara daha luffy 2 3 power up alması lazım şuan yonkou sag kolu = amiral seviyesi luffy enfazla amiral seviyesi diyebiliriz.

Bana kalırsa 2 Dofun bir amiral bile edeceği belli değil.Aynı şekilde kata da amiral etmez.Bunlar kayda değer adamlar kabul ,karşısında dikkatli dövüşmek gereklidir ama amiraller sağ kolları rahat alır.Özellikle eski 3 amiral.Luffy önce yonkou 2. Komutan seviyesini aşsın sonra ağzına amiral yonkou adlarını alsın.

Bi konu açtım onunla ilgili reis. Kizaru ortada, Fuji ılımlı, bu Amiralin ise Sakazuki gibi psikopat, yozlaşmış adaleti savunan tam bi sayko çıkması kuvvetli muhtemel. Benim tahminime göre sıkıntılı efsanevi Zoan türü meyvesi olacağını düşünüyorum. Beklentilerimizi sonuna kadar karşılacak diye düşünüyorum.
Hımm ilginçmiş bak o konuya bakayım bir. Ama Sengoku tarzında birisi çıkmasın :D Bir Akainu yeter :D Ama Fuji de olduğu bunda da beklenti karşılanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık