Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Katakuri'nin sözlerinde jaiminin ingilizce çevirisinde bir sıkıntı var bence. Streamde biraz farklı o kısım. Stream de "İnsanlar saldırılarımdan bu kadar kaçamaz." diyor. Daha önceki Cracker'in b. haki ile ilgili olan durumu gibi olacak gibi. Ondan viz mediaya bakmak lazım çıkınca.
Anlamsal olarak pek bir fark yok. Aksine MS, don't dodge diye çevirmiş. don't değil can't falan demesi lazım. Don't deyince keyfine göre dodge'luyor, keyfine göre dodge'lamıyor gibi oluyor. :(

Video hipnoz edici, fena uykum geldi, sağolasın. :D

Benim dalganın manipüle edilip oluşturulması ile ilgili bir sıkıntım yok, öyle olunca dalgaya ruh verip yönlendire de bilirsin. Şekere ruh vermiş ve belli ki şeker miktarı fazla. Öyle olursa sıvının akışkanlığından kaynaklı yeşil odanın oluşturulamayacağını düşünüyorum.

@justahuman dalgada değil şekerde var ruh, mangadan anladığım kadarıyla.
Bana hem normal dalga hem de şeker varmış gibi geldi. Şeker Dalganın üstünde ikinci bir dalga katmanı olarak var BM üstünde dursun diye. Tabi emin değilim ben de.

-

Bu arada hatırladığım ikinci kez biri Luffy'e haklı bir ayar veriyor. Hannyabal Korsanların sivillere zararı hakkında, Kata ailesi hakkında. : ))

Son düzenleme:
Luffy 1.5 yıldan az bir zamanda 3 hakiyi de öğrendi ve rayleigh gitti ,luffy 6 ay kendisi adada kaldı ve kendisini geliştirdi,bir sonraki bölüm belki bu 6 ayda ne geliştirdiğini görebiliriz.

Bana hem normal dalga hem de şeker varmış gibi geldi. Şeker Dalganın üstünde ikinci bir dalga katmanı olarak var BM üstünde dursun diye. Tabi emin değilim ben de.

-

Bu arada hatırladığım ikinci kez biri Luffy'e haklı bir ayar veriyor. Hannyabal Korsanların sivillere zararı hakkında, Kata ailesi hakkında. : ))
Oda bizimle eğleniyi.:fool:

Sivillere zarar veren bir korsan varsa karşında, onlara ayar verebilirsin; Luffy tam tersi sivillere barış getiriyor.

Her ark, temel rakibi Luffy'e ayar vermeye çalışır, sonra o lafını yer. :D

Bölüm çok iyiydi ben beğendim.Luffy ve Katakulli dövüşüne gelicek olursak daha önce dediğim gibi bu dövüşün yarıda kesilip galibi olmuyacağını düşünüyorum.Sanji de çok tatlı bir pasta yaparak BM yi bayıltır.Sonuçta yaşlı kadın şeker kolestrol vardır diye tahmin ediyorum.

O değil de Luffy Katakurinin ataklarından sıyrılabiliyor, aynı olay 2 yıl önce Mihawkın da başına gelmişti. 2 yıl önceki Luffy Mihawkın saldirılarindan sıyrılabiliyordu. Demek Luffy şimdi Mihawkla kapışsa Mihawk töbe dokunamayacak Luffy ise Cavendişe yaptığı gibi kokutoyu iki eliyle çiplak yakalayacak gibi duruyor. :)

O değil de Luffy Katakurinin ataklarından sıyrılabiliyor, aynı olay 2 yıl önce Mihawkın da başına gelmişti. 2 yıl önceki Luffy Mihawkın saldirılarindan sıyrılabiliyordu. Demek Luffy şimdi Mihawkla kapışsa Mihawk töbe dokunamayacak Luffy ise Cavendişe yaptığı gibi kokutoyu iki eliyle çiplak yakalayacak gibi duruyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık