Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Kata'nın meyve cidden çok iyi. Yine de Mochi'nin öyle bir gerilime sahip olması saçma. Kolunu kıvırıyor ve dönmenin oluşturduğu delici kuvvetle atakları çok daha güçlü oluyor. Normal bir saplama hareketi değil. Normalde Luffy'nin lastiğiyle olması gereken bir tekniği mochiye uygulaması saçma olmuş. Katakuri g4'de yapar diyim size.:D

Luffy'nin çevikliğini görüyoruz. Millet kaçıyor diyor.:D

Kata'nın kişiliği hoşuma gitti. Hakkını yemişim. Adam övülmeyi sevmiyor. Kardeşlerine değer veriyor. Üslubu bile çok farklı. Harbiden Big Mom tayfasına yakışmayan biri. Ama hiç yenilmedi uzanmadı saçma olmuş.

Kata anasının gücü ardında hiç yenilmeden ilerlemiş işte. Bir Amiral ile savaştığını sanmıyorum.
Geçen konuşmuştuk yapabilirmiş bir ihtimal demekki:D

Smothie bölümde vardı ben mi kaçırdım? Kata fena ezmiş ama fena dayak yiyecek. Germa ordusunu görseydik fena olmazdı. Göstermeden oldu bitti yapmış. Pedro için bu kadar ağlanıyorsa kesin ölmedi. Bege karısını bırakmadı, orada şaşırttı beni.

Smothie bölümde vardı ben mi kaçırdım? Kata fena ezmiş ama fena dayak yiyecek. Germa ordusunu görseydik fena olmazdı. Göstermeden oldu bitti yapmış. Pedro için bu kadar ağlanıyorsa kesin ölmedi. Bege karısını bırakmadı, orada şaşırttı beni.
Smoothie köstebek falan çıkarsa şaşırmam bu saatten sonra.

Düğünde kavga çıkınca Koca Ana'nın önüne atlayan ilk kişi Katakuri'ydi yalnız. Onun gücüne güveniyor olsa, bu hareketi yapmazdı.
Luffy'i bence gelişme aşamasındaki bir çaylak olarak görüyorlar Katakuri felan. Evet tehlikeli olduğunu düşünüyor ama onu durduramayacağını değil. Sence Kaido'nun karşısına çıkmış mıdır ya da Shanks ve WB'nin? Amiral'ler ile savaşıp da sırtı yere gelmeyecek adam var mı?

@Montana

Harbi Oda her şeyden topluyor serisinde.:D Yalnız Luffy'nin zaferini süslüyor. Sırtı yere gelmemiş adamı uzattı diyeceğiz işte.:D

@Tarafsızyorumcu

Normalde yapamaması lazım. Çünkü Mochi lastik gibi gerilmiyor. Mochi de esnek ama lastik ana şekline dönüyor. Lastiği ne kadar çekersen çek bıraktığında eski haline döner.Burdan dolayı bir kuvvet oluşur. Ama Mochi'yi nasıl işlersen öyle kalır. Biraz lastik gibi yapmış Mochi'yi.

Luffynin bütün rakiplerini üst üste koysan bi kata etmez. Adam çuval gibi duvara vurdu jxjddjdj

Önceki bölümün son sayfasında gene her zamanki gaza getirme çabaları olduğunu gördük. Çok boş yapıyor son sayfalarda artık.

Bu yonkou tayfası net gidici ya. En kötü biri kesin işi tamamlamaya gelir yani.

Şu anki güç unsurlarının serinin sonuna kadar yetmeyeceğini düşündüğünden Oda bir güç unsuru daha olan uyanışı çıkardı muhtemelen.Logiaların uyanışı nasıl olucak acaba ? Saka'nın meyve uyanışı böyle olmaz umarım.Eğer her yeri magmaya çevirirse fazla güçlü olucak.Umarım her meyve türünün uyanışı farklıdır.

Bu Kata vs Luffy'de ne olucak kestiremiyorum.Bana göre Luffy'nin yenmesi saçma olur fakat Brulee'nin sözüne bakılırsa Kata'nın başına bir iş gelicek gibi.

Bu dövüşle hem Luffy Kata'dan 1-2 şey kapıcak hem de Kata'nın tüm gücünü görmemizle misyonu tamamlanıcak.Yani 1 taşla 2 kuş.Zaten Oda daha çok BM tayfasının en güçlü 2 ismi BM ve Kata'ya ağırlık verdi.Bu bölümle adaya giriş çıkışlardanda haberlerinin olmayacağını öğrendik.BM'nin inmesi için her şey hazır gerisi sende Teach.

Smoothie Germayla karşılaşır diye umuyorum.Katakuri ile arasında ki seviye farkınıda merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık