Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk geçerken ağzına vurmuştur Katanın, ağzı joker gibi yarılmıştır. Kimse görmesin diye atkıyla kapatıp ortamlarda kimse beni yenemez falan diyordur. :(

Zoronun neden Topkek adasına getirilmediğini sanıyorsun? :)

Bu konuya bende değinecektim.Dressrosada mangaka sürekli Dof'un gözlerini saklıyordu hatırlarsanız.Şimdi de aynısını Kata için yapıyor ağzını saklıyor.Benzerlik çok fazla.Bunun altından sağlam bir hikaye çıkacaktır.Kata'nın da bu ağız olayından sonra hırs yapıp çok güçlendiğini düşünüyorum.K.haki hırsı öyle başlamıştır.

Mangaka güçlü karakterlere motive edecek yaralar veriyor bana kalırsa.En somut örneği zaten Shanks.Adam gözü çizdirdikten sonra nasıl kafaya koyduysa yonko bile oldu.Belki de onun motivasyonu Teach olayıydı bakalım göreceğiz. :) Luffy gibi zayıfım diye dövünüp basamakları tırmanmış olabilir.

Bu bölümde benim için şu kesinleşti. Katakuri yenilmeyecek ama sırtı yere gelebilir. Yapılan muhabbet bende bu izlenimi oluşturdu ki Luffy'nin bunu yapması büyük başarı olacaktır.

Tamago'nun bütün konuşması iyiydi. Pedro ve tayfa hakkındaki...

Dalganın şekerden yapılma olduğu hala muallak bence çünkü o zaman bizimkiler gemi ile içinden nasıl yüzdüler? Onu iyi incelemek lazım.

Son olarak arcı son durağı Kakao adası olacak gibi herkes orada toplanacak.
Şeker ve deniz dalgası kombine hareket ediyor. Yani dalganın Ana çatısı şekerden oluşuyordu.

Ayrıca uyanış ayağa düştü yorumları efsane olmuş. Binden fazla karakterin olduğu seride sadece iki kişide bu gücü gördük (Dört Canavar Hayvan hariç), ama her nasılsa ayağa düşmüş oldu.

Ya :D Bu Brulee ne kadar işsiz :D Sabahtan beri gülüyorum Katakuri'yi anlatmasına. Yer çekimine tepki olarak doğdu :D

Şahsi düşüncem resmen düşeceği kesinleşti :D one piece evrenin böyle şeyler var geçmişte de olduydu şuan aklıma gelmiyor orda bruluenin üst üstte abimin sırtı yere hiç gelmedi hiç yenilmedi oturarak uyuyor vs söylemesi bence oda sensein bize katakurinin ilk sırtını yere getiricek adamın luffy olduğunu göstereceğine inanıyorum hatta gözümde bile canlandı katakuri yerde yarı baygın halde sırt üstü düşmüş şekilde biticek gibime geliyor . o yüzden bu kadar üstüne basa basa sırtı yere hiç gelmedi hiç yenilmedi dendi diye tahmin ediyorum
Ben onun üzerine demedim. Oda'yı az çok tanımışsam düşmez. Çünkü diğer kötü adamlara benzemiyor. Resmen diyorsun Oda falan söyledi herhalde sana.

Şeker ve deniz dalgası kombine hareket ediyor. Yani dalganın Ana çatısı şekerden oluşuyordu.

Ayrıca uyanış ayağa düştü yorumları efsane olmuş. Binden fazla karakterin olduğu seride sadece iki kişide bu gücü gördük (Dört Canavar Hayvan hariç), ama her nasılsa ayağa düşmüş oldu.
Beyazsakaln büyüklüğü bu bölüm iyice anlaşılmış oldu.Şekerle anca bir yere kadar yaparsın yanında başkası olacak falan zor iş.Ondan başkası öyle tsunami falan yapamaz.Teach dışında tabii.O da aynısını öğrenirse adama döndü demektir.Wb kontrollü ve bilinçli şekilde sağlı sollu tsunami yapıyordu tek bir dalga da değil.Kuzan'ın kafa çalışmasa ve o meyve olmasa denizcilerin yarıdan fazlası bitmişti.

Tamago özeleştiri yapıyor biraz da. Bundan sonra işlerini şansın yönetmesine izin vermek istemeyeceklerdir. Tabi daha fazla hasar da alabilirler bunu yapmadan önce :D Bir dış kuvvet müdahil olsa çok fena olacak da aman gelmesin kimse :(
Onlardan ve planlarından bir cacık olmaz, adamların stratejik dehaları Mont-d'oru. Germa'ya aşağıdaki tipi yollamışlar, birde beklendiği gibi kazandık diye seviniyorlar :D

HxH gibi mi kullanıcı ölünce dünyaya bıraktığı nen daha da güçleniyordu, acaba meyve uyanışı için de ölüp geri gelmek mi gerekiyor :S Uyanışın anahtarı nedir acaba. Ölünce meyve bedenden çıkıp başka meyveye gider diye biliniyor. Bu mantık Brook'un meyveye de uyuyor. Meyvesinin uyanması için ölmesi gerekiyordu çünkü ikinci şans meyvesi :D Yani kullanıcı ölüp geri gelince meyve mi uyanıyor. Enelin kalbi durmuştu ve meyveyle kendisi çalıştırdı mesela bu sayılmıyor belki de :S Neyse bakalım.

#OylarSmoothie'ye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık