Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hah! Son sayfayı beğendim. Bizim salaklar Luffy'ye inandı ama yılların tecrübesi Jinbe Katakuri gibi birinin kolay kolay yenilmeyeceğini biliyor.

Öte yandan Kata'nın Luffy'nin söyleyeceklerini görmesine rağmen Luffy'nin söyleyeceklerini yine söylemesi iyiydi ;)
Sondaki vurgu güzel, bundan güzel teori çıkar.

Luffy'e Kenbunshoku Haki'den bir power up gelir mi ? Eğer aşarsa Katakuri'yi çaresiz bırakabilir, adam ilk çıktığında vurgu yapılan hakisiydi sonuçta.

Jimbei nin dumenciligi gosterilmis oldu ki ben bilmiyordum bu konuda bu kadar iyi oldugunu.
Impel Down'dan Marineford'a giderlerken gemiyi Jinbei kullandı ve Wb'nin tsunamisi geldiğinde gemiyi dalganın üzerine güzelce bindirdi. Daha önce tayfada dümenci olması gerektiğini ve Jinbei'nin de bu boşluğu dolduracağını söylemiştim. Mesela Karasakal'ın dümencisi Burgess, yani dümenicler genelde iri kıyım oluyor o açıdan da uygun :D

Çok saçma olmuş o hareket. Şimdi tayfa gibi sinirden stresten azade oldu :/ Halbuki Luffy'e ne olacak, napacak kaptanımız diye karalar bağlamaları gerekirdi. Hele Nami'nin aynaları kırdırması... Jinbei ve tüm tayfa ayna dünyasına girip daha kolay işini bitirirlerdi Kata ve ekibinin... Sanji de tayfa ne halde bilmeden güle eğlene pasta yapsın, dingil.

Wano Arcdan beklentim çok büyük çünkü Zoro var, bu Arcda da Luffy var ama beklentiyi karşılayamayan liderlik vasfı olmayan ezik bi karakter...
Sen bu kadar kötü olta atar mıydın yav? :(

@Lantis
Luffy "Senin işini bitireceğim." demeye kalksa bu sefer de Kata araya girip "Senin işini bitireceğim diyeceksin xd" derdi. :S

@Lantis
Luffy "Senin işini bitireceğim." demeye kalksa bu sefer de Kata araya girip "Senin işini bitireceğim diyeceksin xd" derdi. :S[/QUOTE]

İşte bende onu diyorum şaşırtma yapsa keşke Luffy ....Luffy onun dediğini değiştrip söylese "hayır. senin işini bitireceğim" dese ve kata bunu öngöremese (noluyo lan diyip şaşırsa) güzel olurdu.

Sondaki vurgu güzel, bundan güzel teori çıkar.

Luffy'e Kenbunshoku Haki'den bir power up gelir mi ? Eğer aşarsa Katakuri'yi çaresiz bırakabilir, adam ilk çıktığında vurgu yapılan hakisiydi sonuçta.
Silahlanma hakisi kral hakiye bağlı olarak artış gösterebilen bir şey olabilir. Bunu kabul edebilirim lakin gözlem hakisi sadece çalışmakla gelişebilecek bir haki türü. O yüzden karşında gözlem hakisi iyi olan biri var gözlem power'ı alayım, kral hakisi iyi olan biri var kral haki power'ı alayım mantalitesi hoş da değil mantıklı da değil bana kalırsa. Karşına gözlem haki ustası çıkınca mi gözlem hakin geldi aklına diye sorarlar adama :(

Meyve tarafı da sıkıntılı. G4 ün bir versiyonu daha yoksa meyveyle ilgili bir şey gelmesi abes olur. Yine hakiyle ilgili bir şey olmalı ama bu gözlem olmamalı diye bağlıyım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık