Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin tayfadan sayılmazmı.:oops:Her ne kadar o sırada tayfada olmasada
Marco ve hancock sadece luffye yardım etti tayfaya değil.Saboda istisna istisnalarda kaideyi bozmaz.
Hocam yani demek istediğim örnek çok inkar edemeyiz,eğer ki su baskınında luffy zoroyo demese smoker kurtar diye zoro smoker almayacaktı smoker suda ölmüş olacaktı taa kaç bölüm önce.

Zoro'nun ki zaaf değil yalnız. Anlaşamadığımız nokta bu. Zihinsel bir engel gibi bir şey. O yüzden ayrı tutuyorum. Zoro bu yüzden çok sıkıntı çekti zaten. Rahatsız oluyor yani. Sanji'nin de baştan beri böyle olduğunu biliyorum ama dediğim gibi artık çekememeye başladım. Sadece bunu belirttim.

İlk değil aslında, ikinci bu. :D
Tamamdir :good:

Kadınlara düşkün olmak nere, yön bulma duygusunun kör olması nere. Zoro tayfayı uyarmaya gidecek mesela Water 7'da bu amaçla çabalıyor, mühim olan bu. Sanji bu kızın etrafında tayfasını bile unutuyor. Nasıl aynı kefeye koyuyorsunuz anlamak mümkün değil.

acaba lufy bruleyi kullanıp herkesi lufy veya kendini veya herkesi katakuri yapabilir mi? Yoksa dayak yiyerek enerji güç toplayan bi karakter izleyeceksek, kk oruç reistir.

Ula tamam siz de olayı amma dramatize ettiniz ha. Sanki Sanji'nin gözünün önünde Bigmom tayfaya saldırıyormuş da Sanji hala kenarda Pudding'e gülümsüyormuş gibi bahsediyorsunuz. Adam tayfanın hayatta kalma becerisine güvenip içi rahat bir şekilde pasta yapmaya gitti işte.

Bu arada sanjinin özel birşey koyacağım dediği çok büyük ihtimal uyku ilacı gibi bişey. Bunun üzerine az konuşulmasına şaşıyorum

Kadınlara düşkün olmak nere, yön bulma duygusunun kör olması nere. Zoro tayfayı uyarmaya gidecek mesela Water 7'da bu amaçla çabalıyor, mühim olan bu. Sanji bu kızın etrafında tayfasını bile unutuyor. Nasıl aynı kefeye koyuyorsunuz anlamak mümkün değil.
Anlatmaya çalıştığım buydu. Sanji'yi seven yine sevsin tabi.

@Raiden Tayfadaki herkes tayfaya güveniyor. Biz değil savunmaya çalışanlar büyüttü olayı. Halbuki herkes kabul de ediyor. ''Bir şey öyle ama yine de değil,'' demek gibi oluyor bazılarının savunmaları. Yoksa basit bir şekilde artık Sanji'den soğuduğumu söyledim. Gayet normal bir şey. :bilmem:

Anlatmaya çalıştığım buydu. Sanji'yi seven yine sevsin tabi.

@Raiden Tayfadaki herkes tayfaya güveniyor. Biz değil savunmaya çalışanlar büyüttü olayı. Halbuki herkes kabul de ediyor. ''Bir şey öyle ama yine de değil,'' demek gibi oluyor bazılarının savunmaları. Yoksa basit bir şekilde artık Sanji'den soğuduğumu söyledim. Gayet normal bir şey. :bilmem:
Diğer tarafta çok ciddi olaylar yaşanırken bu tarafta Sanji'nin sakin bir ortamda pasta yapmasından dolayı gerildiniz bence. :/ Sanki "Diğerleri neyle uğraşıyor bu neyle uğraşıyor ulan!" tarzı bir hava aldım yani.

Diğer tarafta çok ciddi olaylar yaşanırken bu tarafta Sanji'nin sakin bir ortamda pasta yapmasından dolayı gerildiniz bence. :/ Sanki "Diğerleri neyle uğraşıyor bu neyle uğraşıyor ulan!" tarzı bir hava aldım yani.
Doğrudur. Haksız bir düşünce mi sence? Sanji'nin görevi pasta yapmak ama sıkıntı tavırlarında. Sanji bu arc fazlaca hata yaptı zaten. Benim için bu bölümde bardağı taşırdı kerata.

Hocam sanjinin kişiliği böyle karıya da bakarım, tayfamı da kollarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık