Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen bence meyvesini çok hafife alıyorsun. Şu sahneyi gördükten sonra BM isterse havayı yönetir fırtına çıkarır, ister yeri yönetir deprem yaratır boyutuna çıkabiliriz. Dövüş alanını kendi kontrol eder. Daha ne olsun? Ki Zeus ve Prometheus ne kadar etkili şeyler. Bunun üstüne bir de uyanış kısmı var. Yanlış mı düşünüyorum?
Ben saydıkların güçsüz yada etkisiz demiyorum yalnız, bir Bigmom'un gücünü üçe katlaması var bir o dediklerini yapması var. Bigmom mevcut gücünü katlarsa o saydıklarından çok daha tehlikeli ve güçlü bir şeye dönüşür.

Luffy'nin meyvesi belli bir seviyeden sonra en etkili meyve olabilir bence :bilmem:

Şu durumda Zoro bile yardıma gelse karşıyım. Kendi güçleri ile bir şeyler yapmak zorundalar. Coup de Burst ı tekrar kullanmaz bana göre. Çare Jinbei... uhorisha yı konuşan olmamış :)... benim de ilgimi çekmedi Barto olayı kadar.

Bazıları Luffy güçlense onu alır bunu alır. Alabilir tamam da neden Luffy yenidünyaya girdiği gibi 4 büyüğe bulaşmak zorunda. Biraz kendisinden bir gömlek üsttekilerle kapşsa güçlense sonra yonkoulara bulaşsa olmaz mıydı? Oda için olmuyor. Aksiyon yapacak ya bu yolu devam ettiryor, neticede ne kadar ezdirse de bir yolunu bulup yine prestij kazandırma derdinde.

Bir arc şöyle bizimkiler yakalanmadan ezilmeden havalı bir gösteri sergilese olmaz sanki. Sadece BM adasında 3 4 kez zor duruma düştüler. Daha ne kadar böyle devam edilecek merak konusu.

Acaba Luffy Gear 4 vitesini hakisini güclendirmek için kullanıyo olabilirmi, sonuçta g4 bedene fazla baskı yapıyo, ve haki harcıyo.Mesela rey adayı terk etmeden g4'ü 10 dakika kullanıyodu diyelim şimdi 20 dakika kullanıyo.

Rey'de Luffy'ye söyle demiş olabilir, fiziksel anlamda güçlüsün ama hakin yetersiz g4'dü hakini artırmak için kullan ve g4'le yenemiçen bir rakiple karşılaşmadan g5 kullanma.

(Yanlızca Teori)

Luffy yeni dünyaya geldiğinden beri bu kadar ezilmemişti.Doflamingoda gear 4 kullandırması bir hataydı.Çok uğraştırdı dofla.Dofu küçümsemiyorum ama cidden yediği saldırıların üstüne birde gear 4 açtırması kötü oldu.Moriadaki gibi gear 2 + gear 3 birleşimi bir forma girse savaşsaydı cidden harika olucaktı.Buradada ezilirken gear 4 açsa harika bağlardı. Şaşırmazdık bu kadar güçlü olmasına şahsen ben şaşırmazdım.Hikayeyi çıkmaza sarıyor ve saçmalıklara daha çok sebep veriyor bu durum.Her arc ağlayan bir kızdan veya faydasız tayfa üyelerinden bıktım usandım 2 sene boyunca luffy zoro dışında kendini aşırı geliştirdi diyebileceğim karakterlerden sadece brook var bu arc yaptıkları cidden güzeldi.Brook katıldıktan sonraki arc dağılmaları felan çok bağlanamamıştım ama bu arc brook cidden gözüme fazlasıyla girdi teşekkürler brook <3

Sanji tarafı, çeneniz çekilsin, emi!

O dalgayı Jinbei'nin durdurma olasılığı çok yüksek bence, göremedik bu bölüm. Brook falan diyen olmuş, o önce, su diye bağıracağına, meyvesiyle odada çıkan yangını söndürsün.

Luffy ve Katakuri arasındaki hasar farkı normal. Biri rakibinin hamlelerini, rakibinden daha iyi yaparak taklit etti, darbeye maruz kalmadı; diğeri ise bu kendininkinden büyük taklitlerin hepsini yedi. Luffy'nin G4 açmamasının sebebi de G4 süresince Katakuri'yi yenemeyeceğinin farkında olması ve yanında destek olmaması bence. Ayrıca Katakuri'nin birkaç bölüm önce 'ayna dünyasına kaçın, bu adam hepinizi çitleyecek' dediği adamların hala ayna dünyasında ayakta olması, Luffy'nin çöpleri bayıltmamış olması da ilginç. Ben kral hakide yeni bir seviye görmeyi bekliyorum ve evet hala Luffy'e inanıyorum.

Aokiji dışında o canlı tsunami ye müdahale edecek meyve-kullanıcı yok sanırım.Tabi bizimkiler konuşmalarla işi değiştirmez ise.Az olan durum ama belki olur.Şuan için ölüm kaçınılmaz.Ya luffy ya tayfa için.Bakalım kim kurtaracak bu durumdan.Jimbei müdahale edemez,ne yapacak gene balina mı çağırsın.Gerçi balık adamlar oralarda olabilir belki :bilmem: ama gemi parçalanır.Sakat durum.

Akainu, Fujitora,Karasakal hatırladıklarım

İyi bölümdü Puddingide yavaştan sevmeye başladım.Sanjiler sunnye doğru gelecekmiş yani 3 saat sunnynin dayanması gerekiyor.İlk Marcoların yardıma gelmesini düşündüm ama gelseler bile bigmomı tutamazlar.Shanks felan gelse anca:oleyo2:.

Edit =Jinbe dalgayı durdursa bile dalganın üstünde bigmom var.

Koca Ana'da Neo gibi anasını satayım. :D Ne yapılırsa yapılsın gitmiyor kadın. Son sayfa baya sağlamdı.
Ula Luffy Kata'yı yenemez diyordum hala da diyorum ama böyle görüncede içim gitmiyor değil. En azından kurtulacaksa bile sağlam bi yapıştırsın Kata'ya. Nami'nin hali de içimi sızlattı.
Zoro ve Luffy Water 7de sağlam bir dalgayı kılıç ve yumrukla geçip trenle ilerlemişlerdi. Jinbei'de bilmem kaç milyonluk balıkadam karetesi yapar, gemi uçarken kurtulurlar dicemde Koca Ana'dan da nasıl kurtulacaklar arkadaş ya. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık