Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Master of Puppets ilk mesajımda onu biraz gazla söyledim. Bir de sanki BM ile tam tokuşturmadı BM savunma yaptı orada. Yumruğunu vursa ve itme mücadelesine girseler ne olurdu? Bence BM iterdi. Kata olayına gelince dediğim gibi eğer Luffy Kata ile yumruk tokuşturmaya kalkarsa, Kata meyvesinin yapışkan özelliğini kullanıp bunu avantaja çevirebilir diye düşünüyorum. Ne olursa olsun Kata'ya savunma yapmasına izin vermeden vurması lazım bence.

@Master of Puppets ilk mesajımda onu biraz gazla söyledim. Bir de sanki BM ile tam tokuşturmadı BM savunma yaptı orada. Yumruğunu vursa ve itme mücadelesine girseler ne olurdu? Bence BM iterdi. Kata olayına gelince dediğim gibi eğer Luffy Kata ile yumruk tokuşturmaya kalkarsa, Kata meyvesinin yapışkan özelliğini kullanıp bunu avantaja çevirebilir diye düşünüyorum. Ne olursa olsun Kata'ya savunma yapmasına izin vermeden vurması lazım bence.
Kadın dirseğine armament basıp karşıladı. Başka kime karşı armament kullandığını gördük?
Madem ilerleyecekti, acıyıp da mı yumruk atmadı? Mal mı bu kadın? O kadar absürt, ajendaya göre söylenen yorumlar ki bunlar, görmekten sıkıldım.
"Du, şimdi yumruk atarsam Luffy'i uçururum, o yüzden dirsek atayım, armament eklemeyi de unutmayayım." Yonko Bigmom.

@Master of Puppets Luffy bir anda G4'e girip vurdu beklemiyordu. O yüzden savunmaya geçti. Ben öyle düşünüyorum. Bize gösterilen BM Luffy'e acımaz. Luffy'e haki ile savunma yapması elbette G4'ün gücünün küçümsenmemesi gerektiğini gösteriyor. Ama vurmakla savunma yapmak arasında fark vardır. BM'nin uyguladığı bir kuvvet yok orada demek istediğim buydu. Dof'un hâlini gördük sonuçta elleriyle savunma yapmaya çalışmasına rağmen kaç metre uzağa uçmuştu BM ise yerinden oynamadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık